noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

مانیتور های سامسونگ در سه مدل جذاب و جدید ارائه خواهند شد

نویسنده: sammobile.com ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴ ق.ظ مشاهده: ۴۳۵ بار
مانیتور های سامسونگ در سه مدل جذاب و جدید ارائه خواهند شد

مانیتور های سامسونگ در سه مدل جذاب و جدید ارائه خواهند شد

سامسونگ سه مدل جدید مانیتور های سامسونگ را معرفی کرد که هر یک برای هدفی خاص طراحی شده اند. مانیتور Space ظاهری مینیمالیستی و مدرن داشته و مانیتور بزرگ و منحنی CRG9 مخصوص گیمینگ طراحی گردیده. مانیتور UR69C نیز جهت نمایش تصاویر با کیفیت 4K UHD طراحی شده. سامسونگ پیشتر نیز مانیتور های سامسونگ مخصوص گیمینگ ارائه نموده و اکنون نسل جدید آن ها را به نمایش گذاشته است. مانیتور Space نیز ظاهری مینیمالیستی و جذاب داشته و موجب شده تا به اجزای داخل تصویر بیشتر دقت شود نه به محیط اطراف آن. 

samsung-space-monitor-1

samsung-space-monitor-2
 نسل جدید مانیتور های سامسونگ
 
مانیتور جدید سامسونگ با استفاده از یک گیره به میز تلویزیون متصل شده تا فضای بیشتری را جهت استفاده فراهم نماید. زمانی که از آن استفاده نمی کنید می توانید آن را به عقب رانده و به دیوار چسبانده تا فضای بیشتری را برای کار داشته باشید. کابل برق آن در داخل پایه ی آن قرار گرفته تا ظاهر مدرن و مینیمالیستی آن و منزل شما حفظ گردد. مانیتور Space سامسونگ دارای فناوری پخش تصویر QHD و 4K UHD بوده و در اندازه های 27 و 32 اینچ قابل تهیه می باشد. 

samsung-space-monitor-3

samsung-space-monitor-4
 
CRG9 یک مانیتور بسیار عریض با نسبت تصویر 32.9 و میزان روند تجدید صفحه ی 120 گیگا هرتز می باشد. علاوه بر این می توان با اضافه نمودن قطعه ی AMD Radeon FreeSync 2 HDR جهت افزایش کیفیت تصویر استفاده نمود. این مانیتور دارای کیفیت تصویر 1440*5120 DUAL QHD و HDR 10 و 1000 عدد گره تصویری درخشان می باشد. 

samsung-space-monitor-5

samsung-space-monitor-6
 
سامسونگ اعلام نموده که UR59C ، نخستین مانیتور 4K UHD مخصوص تولید کنندگان محتوا می باشد. کیفیت تصویر این این مانیتور 2160*3840 4K UHD می باشد. سامسونگ هنوز قیمت این مانیتورها را اعلام نکرده و انتظار می رود این اطلاعات را در نمایشگاه CES 2019 لاس وگاس اعلام نماید.  
 samsung-space-monitor-7

samsung-space-monitor-8

نظر خودتان را ارسال کنید