noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

نقد و بررسی تخصصی ماشین خشک کن لباس سامسونگ DV8750

نویسنده: digitaltrends ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳ ق.ظ مشاهده: ۳۳۶ بار
نقد و بررسی تخصصی ماشین خشک کن لباس سامسونگ DV8750

نقاط قوت ماشین خشک کن لباس سامسونگ DV8750 : گنجایش زیاد، بخار ، ضد لک
نقطه ضعف: تایمر نشان نمی دهد چقدر باقی مانده تا کار ماشین تمام شود
خشک کن ها قهرمانان ستایش نشده ی اتاق لباسشویی هستند. برای خشک کردن لباس هایمان به آن ها وابسته هستیم اما اگر لباس را چروک کنند و ما را مجبور کنند که از اتو استفاده کنیم، عصبانی می شویم و هر چه ناسزا به ذهنمان می رسد نثارشان می کنیم. به همین دلیل وقتی یکی از ماشین ها وظیفه اش را درست انجام می دهد، نمی توانید بگویید چه چیزی او را از بقیه متمایز کرده است. در این مطلب به بررسی خشک کن 899 دلاری  DV8750 سامسونگ که در کنار ماشین لباسشویی WF7500 سامسونگ استفاده می شود، می پردازیم. مثل خشک کن Subaru این خشک کن هم کارآمد است و عملکرد خوبی دارد. 

استفاده ی راحت از ماشین خشک کن لباس سامسونگ DV8750 :

 

ماشین خشک کن لباس سامسونگ DV8750

رنگ خاکستری تیره ی ماشین خشک کن لباس Samsung DV8750 جلوه ی خاصی به اتاق لباسشویی می بخشد؛ البته ابن خشک کن در رنگ سفید هم عرضه شده است. ماشین مکعبی می تواند حجم زیادی از لباس و پتو را درون خود جای دهد؛ بنابراین تعجبی ندارد که سایزش بزرگ باشد. 
 
علیرغم وجود گزینه های زیاد برای خشک کردن لباس ها، پنل کنترل بسیار ساده و سرراست است. بر اساس گزینه ای که انتخاب می کنید، می توانید تغییراتی اعمال کنید. پنل کنترل دارای چند دکمه و ساعت دیجیتالی است که به شما اعلام می کند چقدر طول می کشد تا لباس ها خشک شوند. متاسفانه زمان اعلام شده دقیقی نیست و در اغلب موارد خشک کن ها به زمان بیشتری نیاز دارند. دستگاه بعد از قرار دادن لباس ها و بستن در دستگاه روشن نمی شود و باید با دکمه ی پاور آن را روشن کنید. اما بیرون کشیدن لباس ها دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. 
چندین گزینه برای نوع خشک کردن لباس ها در ماشین خشک کن لباس سامسونگ مدل DV8750 وجود دارد: نرمال، قوی ، با فشار، از بین بردن چروک ها، بخار و غیره. با توجه به نوع خشک کردن که انتخاب می کنید می توانید ویژگی های بیشتری اضافه کنید؛ برای مثال ضد الکتریسیته، ضد چروک، کنترل هوشمند و غیره. می توانید دما و زمان را نیز تنظیم کنید. گزینه ی بخار نیز وجود دارد اما برای کار کردن آن دستگاه باید به شیر آب متصل شده باشد. 
گزینه ی  My Cycle را می توانید از اپلیکیشن  Smart Home سامسونگ به دلخواه تنظیم کنید. نحوه ی استفاده از wIfI توسط سامسونگ در این ماشین ستودنی است. به این وسیله می توانید با اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خشک کن را کنترل کنید. 

اتوی خود را دور نیاندازید:

ماشین خشک کن لباس DV8750

ماشین خشک کن لباس سامسونگ سری DV8750 طوری طراحی شده که همه ی اعضای خانواده بتوانند از آن استفاده کنند. بعد از پر کردن ماشین، دکمه ی پاور را بفشارید و تنظیمات مد نظرتان را انتخاب کنید و سپس دکمه ی استارت را فشار دهید. به این ترتیب در دستگاه قفل می شود و ماشین کارش را شروع می کند. DV8750 از قفل کودک نیز برخوردار است که اگر فعال شود همه ی دکمه ها به غیر از پاور از کار می افتند. این قابلیت با فشردن هم زمان دو دکمه Dry Level و  Temp button فعال و غیر فعال می شود. 
 
بعد از اتمام ماشین خشک کن لباس سامسونگ مدل DV8750 با صدای آهنگ شما را خبردار می کند. در اغلب موارد لباس ها بدون چروک تحویل داده می شوند. اگر لباس ها چروک باشند و در خشک کن انداخته شوند، این دستگاه نمی تواند با بخار آن ها را صاف کند. در نهایت گاهی به اتو نیاز پیدا می کنید. 
DV8750 سامسونگ خشک کنی است که می تواند تعداد زیادی لباس را خشک کند اما سرعت چشم گیری ندارد. استفاده از این خشک کن راحت است. اما دو ماشین بزرگ فضای زیادی لازم دارند؛ قبل از خرید به جای آن ها فکر کنید. با ان که قابلیت بخاردهی قابلیت خوبی است اما هنوز راه زیادی دارد تا به کمال برسد. 

خشک کن لباس سامسونگ DV8750

خشک کن گران قیمت تر  DV60M9900 FlexDry سامسونگ کمی بزرگتر است و عملکرد بهتری دارد. این خشک کن بین 10 تا 13 سال عمر می کند. 
با قیمت زیر 100 دلار، خرید این خشک کن معقول به نظر می رسد. این خشک کن شما را مایوس نمی کند و برای انجام سریع کارهای خانه به شما کمک می کند. اگر قصد دارید ماشین لباسشویی WF7500 را تهیه کنید، توصیه می شود این خشک کن را خریداری کنید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید