noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

لیست گوشی های سامسونگ که اندروید 9 را دریافت کرده اند

نویسنده: sammobile.com ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۲۹۰ بار
لیست گوشی های سامسونگ که اندروید 9 را دریافت کرده اند

لیست گوشی های سامسونگ

لیست گوشی های سامسونگ : سامسونگ در اواخر سال گذشته و سال 2019 با سرعت بالایی آپدیت اندروید 9 را برای گوشی های مختلف ارائه نموده اما برخی گوشی هایی که این شرکت دو سال پیش ارائه نموده بود این آپدیت را دریافت کرده بودند که در بین آن ها نام چند گوشی پرچمدار نیز دیده می شود. اما خوشبختانه این آپدیت عظیم راه خود را به گوشی های پرچمدار دو ساله و حتی برخی میان رده ها پیدا کرده ، میان رده هایی نظیر A7 2018 و A8 2018. 
 
سامسونگ به سرعت ارائه ی این آپدیت را برای گوشی های خود افزایش داده و بسیاری از گوشی های گلکسی آپدیت سیستم عامل را دریافت کرده اند از این رو تصمیم گرفتیم تا با ارائه ی لیست گوشی های سامسونگ دریافت کننده ی اندروید 9 کار شما را برای پیدا کردن گوشی خود در لیست راحت کرده و بتوانید از ارائه شدن و یا نشدن این آپدیت مخصوص گوشی خود مطلع شوید. 
 
این آپدیت به صورت یکپارچه ارائه نشده و به صورت مرحله به مرحله ارائه شده و بازار دریافت کننده ی آن باید آمادگی کامل را داشته باشد. 
 
شما همیشه می توانید با رفتن به Settings و زدن بر روی Download Updates Manually و یا اتصال گوشی به کامپیوتر و توسط برنامه ی Samsung Smart Switch جدیدترین آپدیت ها را دریافت کنید. 
 
لیست گوشی های سامسونگ دریافت کننده ی آپدیت اندروید 9  
 
Galaxy S9
Galaxy S9 Plus
Galaxy Note 9
Galaxy Note 8
Galaxy S8
Galaxy S8 Plus
Galaxy Note FE
Galaxy A8 2018
Galaxy A7 2018
Galaxy A8 Plus 2018
Galaxy A9 2018
Galaxy A6 Plus 2018
 

نظر خودتان را ارسال کنید