noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

لیست گوشی های سامسونگ که از Android Auto پشتیبانی می کنند

نویسنده: sammobile.com ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵ ب.ظ مشاهده: ۲۷۲ بار
لیست گوشی های سامسونگ که از Android Auto پشتیبانی می کنند

لیست گوشی های سامسونگ که از Android Auto : سرانجام گوگل تصمیم گرفته تا امکان پشتیبانی از Android Auto بیسیم را برای گوشی هایی غیر از گوشی های گوگل ارائه کند و در صدر این لیست پرچمداران سامسونگ از جمله Galaxy S8 ، Galaxy S9 ، Galaxy Note 8 ، Galaxy Note 9 ، Galaxy Note 10 ، Galaxy S10 و Galaxy S10 Plus قرار گرفته اند که البته نام Galaxy S10e فاقد پشتیبانی از این قابلیت می باشد. 

لیست گوشی های سامسونگ که از سامسونگ  Android Auto Wireless

 
پشتیبانی از سامسونگ Android Auto Wireless حدود یک سال پیش مخصوص گوشی های هوشمند پیکسل و نکسوس ارائه شد که به آنها این امکان را می داد به صورت بیسیم بتوانند در خودرو از ویژگی های Android Auto  استفاده کنند. ابتدا گوگل قصد داشت امکان استفاده از اندروید اتو بی سیم را برای تمامی گوشی های دارای اندروید 9 به بالا فراهم سازد اما به دلیلی تنها امکان استفاده از آن را تنها برای گوشی های خودش فراهم کرد. خوشبختانه دیگر به اینگونه نخواهد بود و دیگر گوشی ها نیز می توانند از اندروید اتو بیسیم استفاده کنند. 
 
البته اگر می خواهید از این ویژگی استفاده کنید این تنها به گوشی شما بستگی ندارد زیرا باید خودروی شما هم مجهز به سیستم اطلاعاتی با پشتیبانی از اندروید اتو بیسیم باشد. اگر می دانید که خودروی شما مجهز به پشتیبانی از این ویژگی است ، برای استفاده دانلود نسخه ی 4.7 به بالا برای گوشی هوشمند مناسب خواهد بود. گوگل قصد دارد تا پشتیبانی از این ویژگی را به صورت پلکانی مخصوص تمامی گوشیهای هوشمند ارائه کند تا میان رده ها هم بتوانند از آن استفاده کنند. 

    نظر خودتان را ارسال کنید