noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

آیا لنز Lens Cover Galaxy S7 را هنوز به یاد دارید ؟

نویسنده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۲ ب.ظ مشاهده: ۳۲۶ بار
آیا لنز Lens Cover Galaxy S7 را هنوز به یاد دارید ؟

آیا لنز Lens Cover Galaxy S7 را هنوز به یاد دارید؟

اکنون در سال 2019 پیدا کردن یک گوشی گلکسی با لنز دید فوق عریض در پشت خیلی کار مشکلی نیست. در واقع سامسونگ چندین گوشی را با قیمت های مختلف با لنز دید فوق عریض را امسال و سال گذشته روانه ی بازار کرده. حتی سامسونگ گوشی های پرچمدار خود مانند Galaxy S10 را با ترکیبی از دوربین های تله فوتو و دید فوق عریض ارائه کرده تا بتوانید از دو دنیای متفاوت تصویربرداری بیشترین و بهترین بهره را ببرید. اما آیا می دانید که استفاده از لنز Lens Cover Galaxy S7 آغاز شد؟ 
 
گوشی های Galaxy S7 و Galaxy S7 Edge چیزی بیش از سه سال پیش ارائه شدند و گوشی هایی بودند که فناوری استفاده شده در دوربین های پرچمداران گلکسی را متحول کردند. میزان مگاپیکسل این گوشی ها از 16 به 12 مگاپیکسل کاهش پیدا کرد اما اندازه ی سایز پیکسل های آنها بزرگتر شده بود تا امکان تصویر برداری بهتری را در محیط های کم نور فراهم کنند. علاوه بر این ، سامسونگ نخستین شرکتی بوده که به گوشی های همراه ویژگی Dual Pixel را اضافه نمود ، ویژگی که امکان فوکوس سریع را در شرایط مختلف عکسبرداری فراهم می ساخت. 
 
البته سامسونگ در اینجا متوقف نشد و یک کاور لنز را نیز مخصوص گوشی های S7 Edge و S7 ارائه نمود که بر روی دوربین پشت گوشی ها متصل می شد. در داخل این کاور دو لنز قرار داده شده بود ، یک لنز تله فوتو 2x و یک لنز دید عریض با زاویه دید 110 درجه ، ویژگی هایی که در آن زمان بر روی هیچ گوشی هوشمند دیگری قرار نگرفته بود. البته نکته ی ضعیف این بود که نمی توانستید هر یک از این لنزها را به صورت جداگانه تهیه کنید. امکان تصویربرداری که این لنز کاور ارائه می نمود ، به صورت شگفت انگیزی کاربردی بود. 
 
لنز Lens Cover Galaxy S7

سامسونگ این لنز کاور را به صورت جهانی به فروش نرساند و به نوعی تنها قصد داشت فروش و استفاده ی آن را برای مدتی تجربه کرده و دیگر محصولی مشابه به آن را ارائه نکرد. البته این تصمیم سامسونگ موجب ناامیدی شد ، زیرا یک سال و نیم طول کشید تا یک گوشی هوشمند را با دوربین دید فوق عریض ارائه کرده و یک سال نیم پس از آن یک گوشی را با لنز تله فوتو عرضه کند. البته دیگر آن زمان گذشته و همانطور که پیشتر هم گفته شد اکنون می توانید یک گوشی هوشمند با سیستم دوربین تله فوتو یا دید فوق عریضه را در هر زمانی که بخواهید تهیه کنید. 
 
گوشی هایی که مجهز به سیستم دوربین های تله فوتو و دید فوق عریض هستند چندان ارزان قیمت نمی باشند اما اگر به این نوع تصویر برداری نیاز دارید ، شک نکنید که لنزهای استفاده شده بر روی این گوشی ها با کیفیت استثنایی ، بهترین نتیجه را داشته و تجربه ای کاملا متفاوت را در اختیار شما قرار میدهند. 
 
پاك كردن تاريخچه گوگل در گوشی

    نظر خودتان را ارسال کنید