noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

لایک در اینستاگرام حذف می شود؟

نویسنده: samsungia.com ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۴ ب.ظ مشاهده: ۲۷۹ بار
لایک در اینستاگرام حذف می شود؟

لایک در اینستاگرام

لایک در اینستاگرام : آیا تا به حال عکسی را در اینستاگرام آپلود کرده و به دلیل نداشتن لایک های کافی حذفش کرده باشید؟ اگر هم نخواهید به انجام این کار اعتراف کنید ، بهتر بدانید که بسیاری این کار را انجام داده و این کار را ادامه خواهند داد. اینستاگرام از این حالت نارسیستی خبر دارد و می خواهد کاری کند تا شما واکنشی آرام تر نسبت به این قضیه داشته باشید. آقای آدم موسری ، مدیر بخش محصولات اینستاگرام در این باره گفته : " ما می خواهیم تا کاربرها توجهی به تعداد لایک در اینستاگرام نداشته و بیشتر کمکشان کنیم تا با دوستان و دیگران در ارتباط باشند." 
از این رو اینستاگرام می خواهد آزمایشی تازه را انجام داده و میزان لایک ها و تعداد دیده شدن ویدیو را حذف کند تا تمایلات خودخواهانه ی کاربران را به حداقل برساند. این ویژگی به زودی در کانادا مورد استفاده قرار خواهد گرفت و کاربر نمی توانند ببینند که عکس شما چه تعداد لایک داشته و این اطلاعات تنها مخصوص شما خواهد بود و هر کرابری تنها خودش می تواند تعداد لایک های خود را مشاهده کند. 
 
در آخر باید بگوییم که توییتر نیز روشی مشابه را در پیش گرفته و می خواهد حالت Like کردن را در پلتفرم خود به صورت کامل حذف کرده و شما در مورد توییت ها یا می توانید Retweet کرده یا اینکه واکنشی نداشته باشید. البته شما می توانید پس از Retweet کردن ، توییت اصلی را لایک کنید که ابزاری برای پیدا کردن ترندهای موجود در توییتر می باشد اما باید لزوما دلیل برای لایک کردن خود بگویید که به نظر روشی هوشمندانه می باشد. 
اما در مورد لایک در اینستاگرام قضیه کمی متفاوت بوده و نظرات مختلفی در مورد آن داده شده. دلیل مثبت حذف لایک های می تواند برای سلامتی روانی کاربرها مفید باشد تا دیگر نگران معروف بودن یا نبودن خود نبوده و تنها با کسانی که دوست دارند بدون در نظر داشتن تعداد لایک ها در ارتباط باشند. از سال 2011 تا 2017 تعداد 260 نفر به دلیل انجام کارهای خطرناک برای بدست آوردن لایک ها و یا فالوورهای بیشتر جان خود را از دست داده اند. البته این میتواند منفی نیز باشد زیرا گاهی برخی از منابع می توانند برای ما مفید بوده و از بین رفتن تعداد لایک ها می تواند ما را به بیراهه ببرد زیرا تعداد لایک ها در واقع میزان اعتبار شخص یا کانال می باشند. از این رو می توان گفت در حقیقت این ماه هستیم که در مورد چگونه رفتار کردن با اینستاگرام تصمیم می گیریم نه اینستاگرام در مورد رفتار ما. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید