noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت PS5 چقدر خواهد بود

نویسنده: dailystar.co.uk ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۴ ب.ظ مشاهده: ۶۹۱ بار
قیمت PS5 چقدر خواهد بود

قیمت PS5 چقدر خواهد بود


قیمت PS5 : چقدر خواهد بودکنسول بعدی سونی محصولی بسیار هیجان‌انگیزی خواهد بود ـ اما چقدر درباره‌ی آن می‌دانیم؟ انتظار داری که قیمت PS5 چقدر قیمت داشته باشد؟

کنسول PS5 سونی در چند ماه اخیر تیتری بسیار داغ بوده است؛ مخصوصا پس از نمایشگاه E3 2018 که رقیب سونی، مایکروسافت، اعلام کرد که در حال کار بر روی طراحی و توسعه‌ی یک سخت‌افزار جدید است. همانطور که می‌توانید تصور کنید دوستداران بازی‌های ویدیویی در سراسر جهان در این فکر بودند که نسل بعدی کنسول‌های بازی چه چیزی برای ارائه خواهند داشت. 
به احتمال زیاد و با توجه به روند قیمت‌گذاری کنسول‌های سونی در سال‌های قبل کنسول جدید این شرکت قیمتی نزدیک به 400 یورو خواهد داشت، مخصوصا اگر بخواهد که با کنسول مایکروسافت به رقابت بپردازد. تحلیل‌گر صنعتی، مایکل پچر، چند نظر عمومی درباره‌ی قیمت احتمالی کنسول‌های نسل بعدی ارائه کرده است .
 وی می‌گوید: «فکر نمی‌کنم که کنسول‌های نسل بعدی 500 دلار قیمت داشته باشند. کنسول PS3 نخست با قیمت 600 دلار عرضه شد و سپس قیمت آن کاهش یافت. Xbox One با قیمت اولیه‌ی 500 دلار عرضه شد و نتوانست این قیمت را نگاه دارد و مجبور شد که گجت Kinect را از دستگاه حذف کرده تا قیمت را به زیر 400 دلار برساند». 
بنا به همین دلایل PS5 نیز احتمال دارد که رنج قیمتی در همین حدود داشته باشد. اما ممکن است که PS5 دارای چندین ورژن مختلف باشد و احتمال دارد که یکی از این ورژن‌ها قیمتی بالاتر از این رنج داشته باشد اما به طور کلی گمانه‌زنی‌ها در همین حدود است.
 

نظر خودتان را ارسال کنید