noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت Note 10 مشخص شد

نویسنده: gsmarena.com ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۱ ب.ظ مشاهده: ۲۸۷ بار
قیمت Note 10 مشخص شد

تقریبا می توان گفت در هفته های اخیر تمامی خبرها و شایعات در مورد پرچمدار آینده ی سامسونگ یعنی Galaxy Note 10 بوده و خیلی باعث تعجب نبوده که اطلاعاتی در مورد قیمت حدودی این گوشی خبرساز شده. یکی از منابع قابل اعتماد دنیای فناوری اعلام نموده که احتمالا  قیمت Note 10  بین 1.100 الی 1.200 دلار خواهد بود. 

 
قیمت note 10
 
البته این منبع مشخص نکرده که ای قیمت Note 10 تعیین شده برای گوشی با پشتیبانی 5G بوده یا برای مدل Note 10 ساده. انتخابی که وب سایت GSM کرده این بوده که این قیمت اعلام شده برای مدل ساده بوده و این مساله می تواند بازه ی قیمتی مناسبی برای مدل 5G و Note 10e ایجاد نماید. گوشی Note 10e که شاید کمتر نامش را شنیده باشید مدل کوچکتر پرچمدار سامسونگ با قیمتی پایین تر می باشد. 
 
جالب اینجاست که این منبع که خبر را نیز اعلام نموده در مورد دوربین پانچ هول نیز توضیحاتی داده و گفته که سامسونگ روشی تازه پیدا کرده که بتواند دوربین را در حاشیه ی تصویر قرار داده و اثری از آن بر روی صفحه دیده نشود که می تواند بسیار طراحی جذابی باشد. از این رو می توان انتظار داشت که پرچمدار آینده ی سامسونگ با دوربین به مراتب کوچکتر نسبت به سری S10 بر روی حاشیه ی صفحه ارائه گردد. تاریخ رونمایی این گوشی نیز در ماه اوت 2019 اعلام شده است.
 
تشخیص رم میکرو اس دی اصل و تقلبی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید