noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت Galaxy S10 در اروپا مشخص شد

نویسنده: gsmarena.com ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴ ق.ظ مشاهده: ۵۳۵ بار
قیمت Galaxy S10 در اروپا مشخص شد

قیمت Galaxy S10 : سامسونگ قرار است سری گوشی های هوشمند Galaxy S10 را در 20 فوریه 2019 در شهر سان فرانسیسکو رونمایی کند و این برای بسیاری از علاقمندان به فناوری خبری تازه محسوب نمی شود اما اخبار جدید منتشر شده در مورد قیمت گوشی های این سری می باشد. در اواخر سال 2018 اطلاعاتی در مورد قیمت های مختلف این سری گوشی ها منتشر گردید و اکنون نیز باری دیگر به قیمت های این سرای در اروپای مرکزی منتشر شده. قیمت Galaxy S10 ارزان ترین مدل که با نام Galaxy S10 E نیز شناخته می شود 749 یورو و Galaxy S10 معمولی نیز با قیمت 899 یورو عرضه خواهند گردید. 
 
render-of-galaxy-s10-3

قیمت Galaxy S10 گوشی ارتقاء یافته ی Galaxy S10 یعنی Galaxy S10 Plus با مجموع 5 عدد دوربین 100 یورو گریان تر از مدل معمولی بوده و با قیمت 999 یورو به فروش خواهد رسید. برای کسانی که مایل به خرج بیشتر می باشند ، مدل Galaxy S10 Plus با رم 12 گیگابایت و حافظه ی 1 ترابایتی با قیمت 1.499 یورو عرضه میگردد. این مدل بر اساس اطلاعاتی که از سامسونگ منتشر گردیده با درب پشت سرامیکی و پشتیبانی از شارژ بیسیم ارائه خواهد شد. 
 
این قیمت ها مخصوص کشور هلند بوده اما می توان  انتظار داشت که در بسیاری از کشورها و حتی خاورمیانه در این قیمت ها تغییر خاصی دیده نشود. علاوه بر این ، قیمت های اعلام شده با معادل دلاری در بازار های آمریکا و آمریکای مرکزی ارائه خواهد شد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید