noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت گوشی S10 مدل سرامیکی در بازار خرده‌فروشی ویتنام مشخص شد

نویسنده: sammobile.com ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷ ق.ظ مشاهده: ۴۴۲ بار
قیمت گوشی S10 مدل سرامیکی در بازار خرده‌فروشی ویتنام مشخص شد

قیمت گوشی S10 : برای نخستین بار سامسونگ قرار است یکی از پرچم‌دارهای خود را با رنگ سیاه سرامیکی عرضه کند. تنها مدل پیشرفته‌ی این سری، Galaxy S10+، قرار است در مدل سرامیکی ارائه گردد و ممکن است یکی از خرده فروشان ویتنامی به طور غیر عمد بهای احتمالی این مدل را لو داده باشد. مغازه‌ی خرده فروشی FTP قیمت گوشی S10 مدل سرامیکی را 30.990.000 دانگ، معادل 1.333 دلار در لیست فروش خود قرار داده است. هرچند، مدلی که بر روی این فروشگاه قرار داده شده تنها دارای 8 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه‌ی داخلی می‌باشد؛ در حالی که بنا به گزارشات یک مدل گران‌تر از این گوشی با حافظه‌ی 1 ترابایتی و 12 گیگابایت رم نیز عرضه خواهد شد.
البته، وجود مدل 12 گیگابایتی هنوز باید مورد تأیید قرار گیرد چون تاکنون هیچ خبر رسمی و یا تأییدیه‌ای از وجود چنین رمی بر روی هر کدام از مدل‌های S10 منتشر نشده است. حافظه‌ی 1 ترابایتی تأیید شده است آن هم تنها بدین دلیل که سامسونگ ماه گذشته از حافظه‌های 1 ترابایتی UFS chip خود پرده‌بردرای کرد؛ و بنابراین هیچ چیزی مانع این شرکت برای به کار بردن حافظه‌های 1 ترابایتی در تمامی مدل‌های S10، و نه فقط مدل سرامیکی، نشده است. قطعا قیمت دستگاهی با چنین حافظه‌ای بسیار بالا خواهد بود و به همین دلیل امکان دارد که این مدل تنها در چند بازار خاص عرضه شود و نه در تمامی آن‌ها.
هرچند در لیستی که خرده فروش مورد ذکر ارائه داده است مدل غیر سرامیکی دارای 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد، احتمال دارد مدل‌ها و نسخه‌های مختلف و متفاوت‌تری از این سری را در روز عرضه، که دیگر زمان چندانی به آن نمانده است، مشاهده نماییم.

قیمت گوشی S10

نظر خودتان را ارسال کنید