noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت گوشی گلکسی فولد

نویسنده: sammobile.com ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۲ ب.ظ مشاهده: ۳۵۲ بار
قیمت گوشی گلکسی فولد

قیمت گوشی گلکسی فولد

قیمت گوشی گلکسی فولد : سامسونگ تاک اطلاعات زیادی درباره‌ی گوشی تاشوی خود منتشر نکرده است. این شرکت در رویداد رونمایی خود در 20 فوریه تنها بعضی ویژگی‌های این دستگاه و تاریخ عرضه و قیمت گوشی گلکسی فولد را تأیید کرد. اکنون سامسونگ اطلاعات تازه‌ای درباره‌ی چگونگی فروش و خدمات پس از فروشی که مشتریان دریافت خواهند کرد منتشر کرده است. گوشی مذکور در 26 آوریل عرضه خواهد شد. قیمت گوشی گلکسی فولد مبلغ 1.980 دلار بوده و اطلاعات جدید چرایی قیمت گوشی گلکسی فولد را بیشتر توضیح خواهد داد.
مدیر بخش بریتانیایی سامسونگ، کیت بومونت، به روزنامه‌ی The Verge گفته است که در اوایل آوریل یک کنفرانس خبری برای Galaxy Fold برگزار خواهد شد. شرکت سامسونگ در این کنفرانس اطلاعات بیشتری درباره‌ی این گوشی منتشر کرده و ظاهرا قرار است به خبرنگان اجازه دهد که با آن کار کنند. البته هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ واقعا چنین اجازه‌ای خواهد داد یا خیر؛ امکان دارد که این کنفرانس تنها برای انتشار اطلاعات جدید باشد و نه چیزی دیگر.
رئیس شرکت سامسونگ، DJ Koh، اخیرا گفته است که این شرکت تنه یک میلیون نسخه Galaxy Fold تولید خواهد کرد و اگر واکنش بازار مثبت باشد این تعداد افزایش خواهد یافت. وی قبلا گفته بود که این دستگاه در سراسر جهان عرضه خواهد شد.
با این وجود، ممکن است این دستگاه مانند یک گوشی هوشمند عادی منتشر نشود. بومونت گفته که Galaxy Fold در تمامی فروشگاه‌ها در دسترس نخواهد بود. «شما این دستگاه را در ویترین مغازه‌ها نخواهید دید، ما می‌خواهیم که این گوشی یک تجربه‌ی بسیار شخصی باشد» و اضافه کرد «این یک دستگاه اولیه است و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که تجربه‌ و خدماتی نگهبان مانند خواهد داشت».
 هنوز هیچ توضیحی درباره‌ی این خدمات داده نشده است؛ اما احتمال دارد در کنفرانس خبری مذکور اطلاعاتی درباره‌ی آن آشکار شود. ممکن است سامسونگ گوشی تاشوی خود را تنها از طریق چند فروشگاه خاص عرضه کند و احتمال دارد که بخواهد این دستگاه از طریق فروشگاه‌های لوکس خود به فروش برساند، درست مانند کاری که اپل با نسخه‌ی 10.000 دلاری ساعت خود کرد.
شرکت Vertu قبلا خدماتی 24 ساعته در هفت روز هفته برای مشتریان نسخه‌های اولیه گوشی‌های هوشمند خود انجام می‌داد. اینکه آیا سامسونگ نیز می‌خواهد برای مشتریان گوشی تاشوی خود چنین کاری انجام دهد هنوز مشخص نیست. ممکن است این شرکت در چنان سطحی خدمات ارائه ندهد؛ اما قطعا بسیار بیشتر از خدمات پشتیبانی برای سایر گوشی‌های سامسونگ خواهد بود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید