noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

نویسنده: bgr.com ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۵ ب.ظ مشاهده: ۵۷۸ بار
قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ : انتظار می‌رود که سامسونگ به زودی از نخستین گوشی تاشوی خود رونمایی کند ... و این بار واقعا! سامسونگ رونمایی مناسبی برای این گوشی در نظر گرفته است که تمامی جزئیاتی که در کنفرانس توسعه دهندگان موبایل از خبرگذاری‌ها پنهان می‌شد، شامل تاریخ عرضه و قیمت دقیق، را در اختیار عموم خواهد گذاشت. گوشی Galaxy F یا هر نام دیگری که قرار است داشته باشد، در 20 فوریه، در طی رویداد رسانه‌ای سامسونگ در سانفرانسیسکو، عرضه خواهد شد. 
یک مقام رسمی سامسونگ که با یکی از جراید کره‌ای صحبت کرده گفته است که «گوشی تاشو دو برابر گوشی‌های پرچمدار کنونی قیمت خواهد داشت؛ بنابراین یک فرم کاربری بسیار قوی نیز لازم دارد.» عبارت «گوشی‌هاس پرچمدار» به گوشی‌هایی مانند Galaxy S9، Note 9 و iPhone XS اشاره دارد بنابراین واقعا باید منتظر قیمتی بسیار بالا باشیم. ظاهرا منظور از «یک فرم کاربری بسیار قوی» یک ساختار طراحی ممتاز است که به کاربر اجازه می‌دهد تا سه برنامه را به طور همزمان در یک صفحه نمایش برجسته‌تر اجرا کرده و یا برای اجرای محتواهای ویدیویی یا سرگرمی گوشی را بدل به یک دستگاه تبلت مانند کند. خبرهای قبلی اشاره کرده بودند که قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ احتمالا چیزی در حدود 1500 الی 2000 دلار قیمت خواهد داشت و این بدین دلیل است که این گوشی از ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های گران‌بهایی برخوردار است که بر روی هیچ دستگاه دیگری وجود ندارد. 

قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ
شرکت سامسونگ معتقد است که گوشی‌های پرچم‌دار Galaxy S10 و Galaxy F آنقدر متفاوت خواهند بود که نظر خریداران را جلب کنند. این شرکت انتظار دارد که تکنولوژی‌هایی مانند سنسور اثر انگشت درون صفحه‌‌ای که در گوشی‌های پرچمدار S10 کار گذاشته شده است در بازار رقابت دست بالا را داشته باشد. این گوشی‌ها قرار است به جای سنسورهای اپتیکالی که سایر سازندگان موبایل استفاده می‌کنند از سنسورهای التراسونیک بهره بگیرند. هر چند بنا به گزارشات اخیر ممکن است که سنسور شگفت‌انگیز سامسونگ در صورتی که گوشی در قاب گذاشته شود به درستی کار نکند.
 

نظر خودتان را ارسال کنید