noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت گلکسی فولد سامسونگ مشخض شد

نویسنده: xda-developers.com ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۴ ب.ظ مشاهده: ۵۶۶ بار
قیمت گلکسی فولد سامسونگ مشخض شد

قیمت گلکسی فولد سامسونگ مشخض شد

قیمت گلکسی فولد سامسونگ : سامسونگ جنگ گوشی های انعطاف پذیر را با رونمایی از گوشی انعطاف پذیر آغاز نمود اما متاسفانه اجازه ی کار با آن را نداد و از این رو نمی توان گفت که چه نوع  کاربری خواهد داشت. در پاسخ،  هوآوی از گوشی انعطاف پذیر قدرتمند خود یعنی Mate X رونمایی نمود و بر خلاف سامسونگ می توانستید از این گوشی استفاده نمایید. حالت تاشوی این گوشی به بیرون می باشد و این در حالیست که گوشی سامسونگ به سمت داخل تا می شود. گوشی هوآوی در آمریکا به فروش نخواهد رسید و سامسونگ از این فرصت استفاده نموده و برای اپراتورهای Sprint و Verizon اجازه ی فروش را صادر نموده.
 
در این میان یک حساب توییتری به مساله ای خاص در مورد اشاره نمود. این مساله ی خاص با اشاره به کد نام SM-F900U مطرح شده و از عبارت Combination Firmware در آن استفاده شده. زمانی از این عبارت در مورد گوشی سامسونگ استفاده میشود که گوشی دچار مشکل سخت افزاری باشد و برای برطرف نمودن آن از نرم افزار مکمل کمک بگیرند. استفاده از Combination Firmware بر روی یک گوشی می تواند برای استفاده ی کاربران نامناسب باشد اما در آن به برخی از ویژگی ها و اپراتورهای ارائه دهنده ی گوشی و سرویس مخصوص آن اشاره گردیده. 
 
در کدهای این گوشی از حروف ATT و VZW استفاده شده که نشان دهنده ی اپراتورهای AT&T و Verizon میباشد. این بدین معناست که گوشی انعطاف پذیر سامسونگ توسط این اپراتورها در آمریکا به فروش خواهد رسید. 
 
از دیگر اطلاعات تایید شده در کدهای Galaxy Fold به غیر از قیمت گلکسی فولد سامسونگ به پردازنده ی استفاده شده در آن اشاره نمود. در روز رونمایی از پردازنده ی هشت هسته 9 نانومتری 64 بیت گفته شد از این رو می توان مطمئن بود که این گوشی مجهز به پردازنده ی Snapdragon 855 در برخی بازارها و در دیگر بازارها مجهز به پردازنده ی Exynos 8920 خواهد بود. 
 
گوشی گلکسی فولد مجهز به 6 دوربین خواهد بود در عکس پایین به اطلاعاتی در کد گوشی انعطاف پذیر در مورد دوربین ها اشاره شده. در این فایل به دو دوربین Sony IMX374 استفاده شده در این گوشی اشاره شده. این دو دوربین 10 مگاپیکسلی بوده و به عنوان دوربین های سلفی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. علاوه بر این ، گوشی انعطاف پذیر سامسونگ مجهز به دوربین 12 مگاپیکسلی دیدی عریض ، دوربین تشخیص عمق 8 مگاپیکسلی ، دوربین 13 مگاپیکسلی تله فوتو بوده که بر روی اس 10 نیز از آن استفاده شده. 
 
samsung-galaxy-fold-cameras
 قیمت گلکسی فولد سامسونگ

علاوه اینکه در کدهای این گوشی از کیف ارز مجازی سامسونگ یعنی Samsung BlockChain Key Store نیز اشاره شده و می توان انتظار داشت استفاده از این سیستم ارزی در سال های آینده رو به افزایش باشد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید