noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت سامسونگ اس 9 و سامسونگ اس 9 پلاس در ایران

نویسنده: gadgetnews.ir ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۵ ب.ظ مشاهده: ۶۳۸ بار
قیمت سامسونگ اس 9 و سامسونگ اس 9 پلاس در ایران

preorder-galaxy-s9

قیمت سامسونگ اس 9 و سامسونگ اس 9 پلاس در ایران
 
قیمت سامسونگ اس 9 و قیمت سامسونگ اس 9 پلاس سامسونگ در ایران مشخص شد. گوشی های پرچمدار جدید سامسونگ از پنجشنبه 10 اسفند 1396 در ایران پیش فروش می‌شوند.
 
چند روز پیش جدیدترین پرچمداران سامسونگ یعنی گوشی‌های گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC 2018) معرفی شدند. اکنون باخبر شده‌ایم که پیش فروش این گوشی‌های جدید، زودتر از همیشه و از  پنجشنبه 10 اسفندماه 1396، در ایران آغاز شد. این در حالی است که حتی بسیاری از بازارهای بزرگ جهان نیز هنوز پیش فروش این گوشی‌ها را آغاز نکرده‌اند.
 
قیمت سامسونگ اس 9 و قیمت سامسونگ اس 9 پلاس ، یکی از چیزهایی بود که همه علاقه‌مندان به این برند منتظر اعلام آن بودند و حالا همزمان با اعلام آغاز طرح پیش فروش پرچمداران جدید سامسونگ، قیمت این گوشی‌ها نیز برای بازار کشورمان مشخص شده است.
 
اعلام رسمی قیمت گلکسی اس 9
بر اساس اعلام سامسونگ ایران، گوشی گلکسی اس 9 با قیمت 3 میلیون و 895 هزار تومان و گوشی گلکسی اس 9 پلاس با قیمت 4 میلیون و 395 هزار تومان به طور رسمی در ایران پیش فروش خواهند شد. لازم به ذکر است که این گوشی‌های جدید سامسونگ مشمول طرح رجیستری شده‌اند و در صورت قاچاق و غیر اصل بودن، در سامانه همتا ثبت و فعال نمی‌شوند. بنابراین هیچ امکانی برای ورود غیر قانونی و عرضه این گوشی‌ها با قیمت غیرواقعی وجود نخواهد داشت و نمایندگی‌های رسمی سامسونگ، تنها واردکننده مجاز گوشی‌های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس هستند.

    نظر خودتان را ارسال کنید