noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت ساعت سامسونگ Galaxy Watch Active 2

نویسنده: sammobile.com ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۶ ب.ظ مشاهده: ۳۱۳ بار
قیمت ساعت سامسونگ Galaxy Watch Active 2

قیمت ساعت سامسونگ Galaxy Watch Active 2

تاریخ عرضه ی Watch Active 2 در آمریکا، روز بیست و سوم سپتامبر می باشد. امکان ثبت پیش سفارش از ششم سپتامبر فعال می شود. قیمت ساعت سامسونگ Galaxy Watch Active 2 اندازه های 40 میلی متری و 44 میلی متری در آمریکا، به ترتیب 280 دلار و 300 دلار می باشد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
شش ماه بعد از عرضه ی  Watch Active، ساعت  Watch Active 2 نیز عرضه شد. سامسونگ هفته ی پیش خبر از عرضه ی ساعت جدیدش داد و قابلیت هایی که قرار است این ساعت با خود به همراه بیاورد را بیان کرد. اما این کمپانی هیچ حرفی از قیمت و تاریخ عرضه نزده بود. 
Watch Active 2 در دو اندازه ی 40 میلی متری و 44 میلی متری عرضه می شود و هر دو اندازه دارای ورژن LTE و بلوتوث هستند. البته هر دو اندازه در دو جنس نیز تولید شده اند: بدنه ی آلومینیومی سبک و بدنه ی استیل ضد لک مرغوب. ورژن آلومینیومی 40 میلی متری مجهز به بلوتوث، با قیمت 299 یورو ارزان ترین مدل از این سری است؛ ورژن استیل آن 399 یورو قیمت دارد. 
قیمت ساعت سامسونگ Galaxy Watch Active 2 مدل 44 میلی متری بلوتوثی آلومینیومی و استیل به ترتیب 319 و 419 یورو قیمت گذاری شده اند.  Watch Active 2 مجهز به LTE تنها با جنس استیل ضد لک موجود می شود و مدل های 40 میلی متری و 44 میلی متری آن به ترتیب 449 و 469 یورو فروخته خواهند شد. این که سامسونگ ورژن LTE را با بدنه ی آلومینیومی عرضه نمی کند، خبر خوبی نیست. 
شایان ذکر است که قیمت های گفته شده، قیمت مصرف کننده هستند و احتمالاً از بازاری به بازار دیگر متفاوت می باشند. در مورد تاریخ عرضه باید گفت که Watch Active 2 در کنار  Tab S6 در روز بیست و سوم آگوست در برخی کشورهای اروپایی عرضه خواهد شد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید