noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قیمت اس 10 کاهش یافت

نویسنده: قیمت تمام گوشی های سری Galaxy S10 حدود 390 دلار کاهش یافت ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵ ب.ظ مشاهده: ۴۸۹ بار
قیمت اس 10 کاهش یافت

قیمت اس 10

قیمت اس 10 : اپراتور T-Mobile یکی از بهترین تخفیف های دوران فعالیت خود را در آمریکا ارائه نموده. شرکت رقیب T-Mobile یعنی Verizon برای فروش بیشتر تصمیم گرفته تا شرایط خاصی را برای فروش اس 10 ارائه دهد. این شرکت با خرید یک دستگاه S10 Plus به خریداران یک گوشی S10 رایگان هدیه میدهد. اما T-Mobile روشی دیگر را پیش گرفته و از هر گوشی S10 حدود 390 دلار کاسته و 24 الی 36 ماه سرویس رایگان را ارائه می نماید. از این رو کاربران می توانند بدون تهیه ی دو گوشی ، از آفری مناسب برخوردار شوند. 
 
اپراتور T-Mobile این تخفیف 390 دلاری قیمت اس 10 را به صورت یکجا اعمال نکرده و هزینه ی آن را از هر صورت حساب آنها خواهد کاست. 
 
همانطور که میدانید Galaxy S10 هنوز ارائه نشده اما پیش فروش آن از اواخر هفته ی گذشته آغاز گردیده. شرکت T-Mobile آفر دیگری نیز ارائه نموده و گوشی در تاریخ 6 مارس به دست کاربرانی که S10 را پیش خرید کرده اند خواهد رساند ، آفر این شرکت این است که آن را دو روز پیش از تاریخ ارائه ی رسمی بدست کاربران می رساند. 
 
mobile-samsung-halaxy-s10-1
 
قیمت اس 10

اگر یک گوشی قدیمی سامسونگ را داشته باشید می توانید با استفاده از آفر tarde In آن را به T-Mobile داده و تخفیفی مناسب را برای تهیه ی گلکسی اس 10 دریافت کنید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید