noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قلم S Pen گوشی Galaxy Note9 بهترین قلم تولید شده توسط سامسونگ خواهد بود

نویسنده: ghatreh.com ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷ ق.ظ مشاهده: ۴۱۷ بار
قلم S Pen گوشی Galaxy Note9 بهترین قلم تولید شده توسط سامسونگ خواهد بود

قلم S Pen گوشی Galaxy Note9 :

بدون هیچ شکی سامسونگ با معرفی سری نوت خود، تعریف تازه ای از گوشی های هوشمند ارائه کرد. تصاویر لو رفته مربوط به پتنت اخیر قلم اس پن در گلکسی نوت 9 سامسونگ قابلیت های جدید این گوشی را نمایان می کند.

محصولات سری نوت سامسونگ در زمینه کارایی و بهره وری در دسته بهترین گوشی های هوشمند بازار قرار می گیرد. علت چنین موضوعی را باید در قلم S Pen این دستگاه ها جستجو کرد. پس از گذشت سال ها این قلم تکامل پیدا کرده و کاربردهای بیشتری به آن اضافه شده است؛ برای مثال در حال حاضر قلم S Pen در برابر آب مقاوم است.

بر اساس پتنت این شرکت که به تازگی فاش شده کارایی این قلم به احتمال زیاد در گلکسی نوت 9 سامسونگ افزایش پیدا خواهد کرد و یک قابلیت ویژه را در اختیار کاربران قرار می دهد. این پتنت که در WIPO (سازمان جهانی مالکیت فکری) به ثبت رسیده است، به کاربران اجازه می دهد تا به صورت همزمان برای کنترل دستگاه خود از قلم S Pen و انگشت استفاده کنند.

قلم S Pen گوشی Galaxy Note9


samsung-note-9-s-pen-0002

در تصویر منتشر شده برای این قابلیت، صفحه تنظیمات قابل مشاهده است. در تنظیمات کاربر می تواند روش ورودی دستگاه را انتخاب کند. همانطور که از تصاویر پیداست، کاربر می تواند برای عملکردهای مختلف، روش های متفاوتی را در نظر بگیرد؛ برای مثال برای اسکرول کردن صفحه می توان از ترکیب انگشت و قلم S Pen بهره گرفت.

samsung-note-9-s-pen-0003

علاوه بر این قابلیت، می توان نحوه واکنش قلم S Pen را در زمانی که نمایشگر توسط انگشت لمس می شود، پیکربندی کرد. برای مثال در تصویر منتشر شده کاربر با لمس نمایشگر توسط انگشت و نگه داشتن آن، می تواند با قلم S Pen خطوط ضخیم تری را رسم کند.

samsung-note-9-s-pen-0004

سامسونگ ژست های حرکتی جدیدی را در این پتنت ثبت کرده است که می توان از آن ها به عنوان میانبر استفاده کرد؛ برای مثال با رسم حرف Z می توان به یادداشت بعدی دسترسی پیدا کرد و یا با رسم دایره در جهت عقربه های ساعت یا خلاف عقربه های ساعت پیوست را اضافه یا حذف کرد.

samsung-note-9-s-pen-0005

این حق الاختراع در تاریخ 25 سپتامبر 2017 در WIPO به ثبت رسید. این شرکت در گذشته نیز خواهان ثبت این پتنت در کره جنوبی و آمریکا در سال های 2013 و 2014 بوده است. حتی با مشاهده تصاویر این پتنت می توان به عمر و قابلیت بالای آن پی برد، چرا که در این مدل با سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر مواجه هستیم.

نظر خودتان را ارسال کنید