noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قلم لمسی سامسونگ بعدی خود چه ویژگی هایی خواهد داشت ؟

نویسنده: phonearena ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲ ق.ظ مشاهده: ۲۸۸ بار
قلم لمسی سامسونگ بعدی خود چه ویژگی هایی خواهد داشت ؟

قلم لمسی سامسونگ بعدی خود چه ویژگی هایی خواهد داشت ؟

قلم لمسی سامسونگ که امضای مخصوص سری نوت است، حالا دیگر بیشتر از یک قلم ساده ارزش دارد. قابلیت های جدیدی که سامسونگ با سری نوت 10 به این قلم اضافه کرده نشان می دهد سامسونگ تمام تلاشش را می کند تا نهایت استفاده را از این گجت ببرد. 
S Pen برای یادداشت برداری عالی است؛ آن را بیرون می کشید و سریع بر روی صفحه می نویسید. حالا اگر آن را بیرون بکشید و از آن بپرسید چه کار باید بکنید، چه؟ بله S Pen با استفاده از یادداشت های صوتی موجود در تلفن برنامه هایتان را یادآوری می کند. می توانید صحبت کنید و حرف های شما به نوشتار تبدیل شود. 
میکروفون هم برای ضبط کردن مصاحبه یا کنفرانس تلفنی به کار می آید. دکمه ی روی S Pen چندین کاربرد دارد. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 
اضافه کردن یک دکمه ی دیگر بر روی قلم لمسی سامسونگ ، شاید تغییر کوچکی به نظر برسد اما کارآیی آن را به شدت افزایش می دهد. گزینه های فشار كوتاه و فشار ممتد به صورت تکی یا دوبل اضافه می شود و همچنین می توان از دو دکمه برای تغییر بازیکن در بازی استفاده کرد. اگر یک برنامه به دکمه ی دوم احتیاجی ندارد، سامسونگ به شما اجازه می دهد آن را هر طور دوست دارید تعریف کنید. 
 
سامسونگ مدتهاست دست توسعه دهندگان را برای قلم S Pen باز گذاشته اما به نظر می رسد ادغام S pen با برنامه ها آنقدر ها هم برای توسعه دهنده ها جذاب نیست و منفعتی ندارد. سامسونگ می تواند کاری کند که توسعه دهنده ها بتوانند فشار دادن دکمه ها را مثل ضربه زدن بر قسمتی از صفحه تنظیم کنند و هرگاه کاربر دکمه ی قلم را فشار دهد انگار که بر نقطه ای از صفحه ضربه زده است. تصور کنید در یک بازی شما فقط باید بپرید و شلیک کنید، می توانید این کار را با دکمه های قلم انجام دهید.
شاید ایده ی نوشتن با S pen بر روی کاغذ احمقانه به نظر بیاید، اما در طول فعالیت های روزانه ی کاری افراد مجبورند چیزهایی را بنویسند و اسنادی را امضا کنند. بنابراین اگر یک سری خودکار معمولی در آن وجود داشته باشد، می تواند کاربردی باشد. 
 
به نظر شما S Pen باید بیشتر از نظر سخت افزاری پیشرفت کند یا از نظر نرم افزاری؟ S pen نوت 11 باید دیدنی باشد. 
 

    نظر خودتان را ارسال کنید