noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قطع ارتباط اینستاگرام با فیسبوک به ساده ترین روش

نویسنده: samsungia ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴ ب.ظ مشاهده: ۲۴۴ بار
قطع ارتباط اینستاگرام با فیسبوک به ساده ترین روش

قطع ارتباط اینستاگرام با فیسبوک : از سال 2012 که فیسبوک، اینستاگرام را خرید، این دو پلتفرم بسیار نزدیک به هم کار می کنند. خیلی کارها صورت گرفت تا این دو پلتفرم با هم سازگار شوند و به یکدیگر بچسبند و اپلیکیشن های همگام داشته باشند. هرچند مجبور نیستید این دو پلتفرم را به هم مرتبط سازید اما هنگام ورود به اینستاگرام به شما توصیه می شود این کار را بکنید. گاهی افراد با ربط دادن این دو برنامه موافقت نمی کنند.

احتمال دارد بعد از مدتی از ارتباط این دو برنامه خسته شوید. یا از این که هر چه در اینستاگرام می گذارید در فیسبوک ظاهر شود، ناراحت باشید. خوشبختانه فرآیند دوباره ربط دادن این دو برنامه سخت نیست و می توانید به سادگی و به سرعت این کار را انجام دهید. لازم نیست کارشناس IT باشید تا این کار را انجام دهید. 

چگونه فیسبوک و اینستاگرام را از هم جدا کنیمبرای قطع ارتباط اینستاگرام با فیسبوک تنها کافی است بدانید کجا را بررسی کنید. ادامه ی مطلب را بخوانید تا بتوانید به راحتی فیسبوک و اینستاگرام را از هم جدا کنید. 
ارتباط فیسبوک و اینستاگرام سبب می شود عکس هایی که در اینستاگرام پست می کنید، به راحتی بر روی فیسبوک نمایان شود. اگر می خواهید یک پست را با فالوورهای اینستاگرام و فیسبوک به اشتراک بگذارید، لازم نیست دو بار پست بگذارید؛ همه ی پست های اینستاگرام بر روی فیسبوک لینک شده قرار می گیرد. 
از سوی دیگر، امکان دارد هر نوع دوستی در فیسبوک داشته باشد مثل همکار و مادربزرگ و غیره و همین برای شما محدودیت ایجاد کند. اما دوستان اینستاگرامی معمولاً نزدیک تر هستند. شاید دوست نداشته باشید زندگی روزمره ی خود را با برخی از دوستان به اشتراک بگذارید. در این صورت می توانید حساب کاربری فیسبوک و اینستاگرام را از هم جدا کنید تا بتوانید داده های خود را کنترل کنید. 
 
برنامه ی اینستاگرام را در گوشی موبایل باز کنید. 
به پروفایل بروید و بر روی آیکون More ضربه بزنید. 
 
تنظیمات را پیدا کنید و انتخاب نمایید. 
 
سپس Account را باز کنید. 
 
در اواسط منوی باز شده، گزینه ی Linked Account را باز کنید. 
 
از میان پلتفرم های موجود، فیسبوک را انتخاب کنید. 
 
اگر فیسبوک به اینستاگرام مرتبط باشد، آیکون فیسبوک آبی رنگ می شود. 
حساب کاربری لینک شده را انتخاب کنید و بر روی Unlink account ضربه بزنید. 
 
اگر یک روز دوباره خواستید آن ها را به یکدیگر مرتبط سازید، می توانید به راحتی از همین روش آن ها را لینک کنید.
از حالا به بعد هر پستی که بر روی اینستاگرام می گذارید به فیسبوک منتقل نمی شود. اما پست های قدیمی همچنان هستند و اگر می خواهید از شر آن ها خلاص شوید، باید یک به یک حذفشان کنید. 
 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

    نظر خودتان را ارسال کنید