noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قاب گوشی S10 ظاهری دیگر به آن خواهد بخشید

نویسنده: sammobile.com ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۱ ب.ظ مشاهده: ۱۰۳۳ بار
قاب گوشی S10 ظاهری دیگر به آن خواهد بخشید

قاب گوشی S10چند روز قبل یک قاب گوشی S10 بر روی اینترنت قرار گرفت که ظاهری متفاوت به آن خواهد بخشید. در چندین ماه اخیر کاورهای بسیاری برای این گوشی معرفی شده‌اند و به احتمال زیاد محصولات جدیدتری نیز تا تاریخ عرضه‌ی این گوشی برای آن ساخته خواهند شد. همانطور که می‌دانید سامسونگ قرار است سه نسخه‌ی مختلف از Galaxy S10 عرضه کند. علاوه بر این سه نسخه‌ی اصلی، قرار است نسخه‌ی چهارمی هم عرضه شود که دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی و تکنولوژی 5G است؛ این نسخه S10 X نامیده خواهد شد.
طراحی این کاور جدید بسیار متفاوت از آنچه انتظار داشتیم نیست و تقریبا خصوصیاتی از گوشی را روشن می‌سازد که تا حدودی با آنها آشنا بودیم. نسخه‌ی 5.8 اینچی S10 صفحه‌ای تخت و یک دوربین دوگانه‌ی پشتی خواهد داشت. نسخه‌ی 6.1 اینچی S10 و 6.4 اینچی S10+ هر دو دارای صفحه نمایش خمیده و یک دوربین سه گانه‌ی پشتی هستند. نسخه‌ی 6.4 اینچی S10+ همچنین از یک دوربین دوگانه‌ی جلویی برخوردار خواهد بود.
هر سه‌ی این گوشی‌ها از صفحه نمایش Infinity-O استفاده خواهند کرد. بدلیل طراحی خاص این صفحه، دوربین جلویی در برشی در درون صفحه نمایش قرار می‌گیرد. مدل 5.8 اینچی از یک حسگر اثر انگشت جانبی برخوردار خواهد بود در حالی که دو مدل دیگر دارای سنسور درون صفحه‌ای هستند.کاور جدید که برای این مدل طراحی شده دارای برشی برای دکمه‌ی Power است که در مقایسه با دو مدل دیگر بزرگتر است. 
انتظار می‌رود که در روزهای اخیر کاورهای بیشتری برای سری S10 به نمایش گذاشته شوند. شرکت سامسونگ تایید کرده است که در تاریخ 20 فوریه از این سری رونمایی کرده و در ماه مارس آنها را عرضه خواهد کرد. نسخه‌ی 5G تنها در برخی بازارهای خاص مانند کره‌ی جنوبی و ایالات متحده عرضه خواهد شد.
galaxy-s9-dual-camera-3

قاب گوشی S10

    نظر خودتان را ارسال کنید