noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قاب گوشی Galaxy A80 طراحی شده توسط شرکت Olixar

نویسنده: sammobile.com ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶ ق.ظ مشاهده: ۲۱۷۰ بار
قاب گوشی Galaxy A80 طراحی شده توسط شرکت Olixar

قاب گوشی Galaxy A80

زمانی که سامسونگ از گوشی Galaxy A80 رونمایی نمود یک سوال مشترک در ذهن بسیاری نقش بست : قاب گوشی Galaxy A80 به چه شکل خواهد بود؟ 
 
قسمت بالای پشت این گوشی به حالت کشویی یا اسلایدر بالا آمده و برای تهیه ی گرفتن عکس های سلفی با زاویه ی 180 درجه چرخیده تا گرفتن عکس با سیستم سه دوربینه ی قرار داده شده در پشت این گوشی امکان پذیر گردد. اما جهت طراحی یک قاب مناسب برای این گوشی باید ابتکار عمل به خرج داد و به نظر میرسد که شرکت Olixar توانایی و جسارت مورد نیاز برای طراحی یک قاب را مخصوص این گوشی داشته.
 
samsung-galaxy-a80-1

نکته ی جالب در طراحی قاب های تولید شده استفاده از چرم در ساخت آن ها و چسب برای ماندن بر روی گوشی بوده و از قرار گرفتن گوشی در قاب گوشی Galaxy A80 مانند دیگر قاب های محافظ خبری نیست از این رو زیر گوشی و لبه های آن در برابر ضربات محافظت نخواهد شد. 
 
samsung-galaxy-a80-2
 
از این رو هیچ قابی نمی تواند از تمامی بدنه ی Galaxy A80 و دستگاه های مشابه آن به صورت کامل در برابر ضربات محافظت نماید. سیستم سه دوربینه ی تعبیه شده این گوشی در مقایسه با دیگر گوشی های مشابه مانند Oppo Find X و Xiaomi Mi Mix 3 به علت استفاده از سه لنز ضخیم تر بوده اما سیستم چرخشی آن کارها را کمی پیچیده تر کرده. از این رو می توان انتظار داشت گوشی بعدی سامسونگ با ظاهر و طراحی بهتری برای قرارگیری در قاب ارائه گردد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید