noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قاب گوشی گلکسی فولد در دست طراحی

نویسنده: timesnownews.com ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۱ ب.ظ مشاهده: ۵۶۱ بار
قاب گوشی گلکسی فولد در دست طراحی

قاب گوشی گلکسی فولد

سال 2019 آغاز دوره ی گوشی های انعطاف پذیر می باشد. کارخانه هایی مانند سامسونگ ، هوآوی ، موتورولا همگی اعلام نموده اند که گوشی های انعطاف پذیر خود را به زودی روانه ی بازار خواهند نمود. گوشی سامسونگ گلکسی فولد ، نخستین گوشی انعطاف پذیر غول کره ای به زودی به بازار خواهد آمد اما مانند دیگر گوشی های هوشمند نیاز به قاب محافظ خواهد داشت. آیا تا به حال فکر کرده اید که قاب گوشی گلکسی فولد به چه شکل خواهد بود؟
 
اسپیگن ،شرکت تولید کننده ی قاب های محافظ سه مدل از قاب گوشی گلکسی فولد را معرفی نموده. این قاب های طراحی شده توسط اسپیگن دارای بریدگی های 4.6 اینچی در جلو و  پشت مخصوص نمایشگر خارجی و سیستم سه دوربینه در پشت می باشد. این شرکت قصد دارد سه قاب را مخصوص این گوشی معرفی کند که شامل Ultra Hybrid ، Thin Fit و Tough Armor می باشند. این قاب ها به ترتیب از جنس پلاستیک ، PC و TPU و PU ( نوعی سیلیکون) تولید شده که مدل آخر با قیمتی 20 دلاری عرضه خواهد گردید. 
 
اسپیگن با مشکلاتی متعدد در طراحی قاب گوشی گلکسی فولد مواجه شده و طراحی آن ها را پیش از معرفی گلکسی فولد آغاز نموده بود. مدیر این شرکت در مصاحبه ای گفته : "ما مجبور بودیم پیش از ارائه رسمی این گوشی تمامی اطلاعات را در مورد نحوه ی عملکرد آن بدست آورده تا قاب مخصوص آن را طراحی کنیم."  این شرکت گفته 20 مدل مختلف را طراحی نموده که از میان آن ها این چها مدل معرفی شده بهترین کارایی را خواهند داشت. 
 
یکی از اساسی ترین مشکلاتی که در حین تولید قاب های این گوشی بوجود آمده جنس استفاده شده در آن ها بوده که امکان تا شدن آن را به راحتی فراهم سازد. شرکت تولید کننده یانی قاب ها قصد دارد آنها را در اواسط ماه آوریل به بازار عرضه نماید. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید