noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قاب های گوشی سامسونگ S11 از بزرگ بودن ماژول دوربین خبر می دهند

نویسنده: samsungia ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳ ق.ظ مشاهده: ۲۰۰ بار
قاب های گوشی سامسونگ S11 از بزرگ بودن ماژول دوربین خبر می دهند

رندرهای منتشر شده نشان می دهد  Galaxy S11 قطعه ی بزرگی در پشت خودش دارد که لنزهای دوربین را در خودش نگه می دارد. از آنجایی که دوربین این گوشی 5 لنز دارد، این مسئله اصلا عجیب نیست. Galaxy S11 به طراحی مخصوص سامسونگ نیز پایان داده است چرا که دوربین این دستگاه در گوشه قرار گرفته است. رندرها و همچنین قاب های ساخته شده برای گوشی های سامسونگ Galaxy S11e، Galaxy S11 و Galaxy S11+ هم همین امر را نشان می دهند. 

قاب گوشی S11

 
همانطور که در تصاویر دیده می شود، سایز قطعه ی دوربین در هر کدام از مدل های Galaxy S11  تفاوت دارد، S11e کوچکترین قطعه ی دوربین را داراست دوربین سه گانه خواهد داشت. اما محل دوربین در قاب گوشی سامسونگ S11 Plus به صورت عمودی گسترش پیدا کرده است. 5 لنز دوربین +S11 به شکل X قرار می گیرند و متل دوربین نوت 10 لنزها به صورت عمودی پشت هم قرار نگرفته اند. 

قاب های گوشی سامسونگ S11
البته مسئله ای که اهمیت دارد، نوع قرار گرفتن لنزها نیست، بلکه عملکرد آن هاست. قابلیت های هیجان انگیز زیادی در این دوربین وجود دارد: زوم 5x، دوربین 108 مگاپیکسلی، نرم افزاری که ویدیوی 8k ضبط می کند و همچنین ویژگی Space Zoom. تنها زمان می تواند نشان بدهد که تجربه ی عکاسی با S11 چگونه خواهد بود اما شایعات و اخباری که تا به این لحظه منتشر شده، از یک دوربین قدرتمند خبر داده اند. 
 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

 
قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10

نظر خودتان را ارسال کنید