noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

رندرهای قاب نوت 10 اطلاعات مشابهی را افشا می کنند

نویسنده: sammobile.com ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸ ق.ظ مشاهده: ۲۹۴ بار
رندرهای قاب نوت 10 اطلاعات مشابهی را افشا می کنند

رندرهای قاب نوت 10 اطلاعات مشابهی را افشا می کنند

اخیراً رندرهایی از قاب نوت 10 و برادر  بزرگترش منتشر شده است. این رندرها همان اطلاعاتی که در چند هفته ی گذشته برملا شده است را تایید می کنند. رندرهای منتشر شده جایی برای حدس و گمان باقی نمی گذارند و به احتمال زیاد طراحی نهایی این دو مدل به همین صورت خواهد بود. 
مدل +Note 10 بدنه ی سفید رنگ و تقریباً یک دستی دارد؛ در حالی که  Note 10 استاندارد، دارای ترکیب رنگ سفید رنگین کمانی است. هفته ی گذشته هم رندرهای رنگ مشکی آن منتشر شده بود. دکمه ی Bixby  از بدنه ی گوشی حذف شده است اما دکمه ی پاور به قوت خود باقی است و به نظر می رسد سامسونگ قصد ندارد آن را حذف کند. 
قاب نوت 10
قاب نوت 10

متاسفانه این تصاویر نشان می دهند جک هدفون 3.5 میلیمتری از دستگاه حذف شده است. گفته می شد، اسلات کارت حافظه نیز از این دستگاه حذف می شود. از سوی دیگر، منتشر کننده ی این رندرها ادعا می کند روزنه ی بزرگ بالای گوشی سبب می شود فرستنده ی امواج IR به خوبی پوشانده شود. اگر این فرض درست باشد، علاقه مندان به کنترل لوازم خانگی از طریق موبایل خوشحال خواهند شد. به هر حال، این ها شایعه هستند و نبابد زیاد جدیشان گرفت. 
روی هم رفته، طراحی Note 10 و+Note 10 بسیار شبیه هستند. به نظر می رسد به غیر از اندازه، در همه ی خصوصیات و کمبودها یکسان باشند. هر دو مدل دارای دوربین سلفی در وسط و دوربین اصلی سه گانه هستند که هر سه لنز دارای دریچه دیافراگم متفاوت هستند. مدل +Note 10 دارای لنز ToF هم خواهد بود. این که اجزای داخلی این دو دستگاه با هم متفاوت هستند یا خیر هنوز مشخص نیست. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

    نظر خودتان را ارسال کنید