noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قابلیت های ساعت هوشمند سامسونگ افزایش خواهد یافت

نویسنده: samsung.com ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۳ ب.ظ مشاهده: ۴۲۶ بار
قابلیت های ساعت هوشمند سامسونگ افزایش خواهد یافت

قابلیت های ساعت هوشمند سامسونگ

قابلیت های ساعت هوشمند سامسونگ : سامسونگ چندی پیش ، ساعت Gear Sport را با ویژگی های مختلف جهت داشتن آمادگی جسمانی بهتر ارائه نمود ، این ساعت هوشمند دارای طراحی زیبا و کارآمد بوده و با یک رابط کاربری مناسب برای کسانی که آن را تهیه نموده اند زندگی متعادل و سالمی را به ارمغان می آورد .
 در ادامه ، نظرات طراحان این ساعت ، ایده پرداز "سونگجیم کیم" و طراح آن "هایونگ جئونگ" را خواهید خواند . 
ساعت Gear Sport مخصوص چه کسانی طراحی شده و قابلیت های ساعت هوشمند سامسونگ چیست ؟ 
ایده پرداز : "هدف و ایده ی اصلی طراحی این ساعت ،  تولید یک ساعت هوشمند با ویژگی های متعدد و رابط کاربری آسان و مناسب بوده که به کاربر امکان تجربه ی فرای آمادگی را بدهد . "

ساعت های ورزشی به طور معمول وزن بالا و اندازه ای بزرگی داشته و مخصوص کسانی طراحی شده که بدنبال دستیابی به بالاترین سطح آمادگی جسمانی می باشند . ساعت هوشمند Gear Sport مخصوص کسانی طراحی شده که می خواهند در کنار آمادگی جسمانی متعادل ، از سلامتی و رژیم غذایی مناسب نیز برخوردار باشند .
 samsung-gear-sport-2
قابلیت های ساعت هوشمند سامسونگ

این ساعت بسیار راحت و سبک بوده و بدون ایجاد کمترین مزاحمت برای شخص کاربر ، با ویژگی های متعدد خود زندگی سالم را فراهم آورده و توسط آن میتوان به آمادگی جسمانی مورد نظر خود بدون آسیب دیدگی دست یافت . سامسونگ جهت طراحی و تولید این گوشی از یک طراحی ظریف ، زیبا و فوق العاده استفاده نموده و با قرار دادن سخت افزاری توانمند بهترین ساعت هوشمند ممکن را جهت بدست آوردن سلامتی ارائه نموده و این تلاش های سامسونگ بازخوردی مثبت را نیز به همراه داشته است .
ساعت هوشمند Gear Sport چگونه در تمرین های ورزشی مختلف ما را یاری می نماید ؟ 
ایده پرداز : ساعت Gear Sport مجهز به سیستم GPS بوده و به صورت مداوم با استفاده از حسگر ضربان قلب را اندازه گیری نموده و در کنار ساعت Fit 2 Pro از جمله نخستین ساعت هایی بوده توانایی تحمل فشار را در عمق 50 متری دارد . 
این ویژگی نه تنها ساعت Gear Sport را در زیر باران و پاشیده شدن آب مقاوم ساخته بلکه توسط آن میتوان با خیالی آسوده به شنا در آب پرداخت .
 در واقع این ساعت دارای برنامه ی مخصوص دنبال نمودن مسیر شنای شرکت Speedo On بوده که آن را به همراهی مطمئن در حین شنا تبدیل می نماید . 
samsung-gear-sport-3
قابلیت های ساعت هوشمند سامسونگ

در این ساعت یک برنامه ی دویدن نیز تعبیه شده که توسط شتاب سنج ، گزینه ای بسیار مناسب جهت استارت زدن ها و فعالیت های هوازی بوده و می توان میزان مسافت طی شده در دویدن های روزانه را می توان توسط این ویژگی محاسبه نمود .
 اگر این ساعت را با گوشی سامسونگ و برنامه ی Samsung Health همگام سازی نمایید می توانید از میزان کالری دریافت شده ی خود مطلع شده و این برنامه با محاسبات مختلف و پیشنهاد های متفاوت میزان کالری دریافتی شما را کنترل نموده و کمک می کند تا به هدف خود در کاهش و افزایش وزن دست پیدا نمایید . 
علاوه بر این ، ساعت Gear Sport جهت انجام تمرین در خانه مناسب بوده و با دریافت تصاویر ارائه شده توسط مربیان به وسیله ویژگی Smart View می توانید بر روی نمایشگر بزرگ تر و تلویزیون مشاهده نموده و در کنار آن از میزان ضربان قلب خود نیز مطلع شوید .
چرا این ساعت با ظاهر دایره مانند طراحی و تولید شده ؟ 
ایده پرداز :" هدف از این طراحی قرار گرفتن لبه ی چرخان که ویژگی بارز ساعت های ما است ، می باشد و این ظاهر علاوه بر تثبیت نمای شناخته شده  برای ساعت های هوشمند سامسونگ ، امکان قرار گرفتن یک باتری بزرگ 300 میلی آمپری را در اختیار ما قرار داده است .
 این ظاهر موجب شده تا این ساعت به راحتی دور مچ قرار گرفته و ظاهری زیبا و همانند ساعت واقعی را داشته باشد . "
 

نظر خودتان را ارسال کنید