noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قابلیت قفل داینامیک صفحه نمایش نوت 10 و S10 شرح داده شد

نویسنده: ۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰ ب.ظ مشاهده: ۵۰۷ بار
قابلیت قفل داینامیک صفحه نمایش نوت 10 و S10 شرح داده شد

قابلیت قفل داینامیک صفحه نمایش نوت 10 و S10 شرح داده شد

یکی از گزینه های شخصی سازی نوت 10، قابلیت قفل داینامیک می باشد. این قابلیت نوت 10 با به روزرسانی نرم افزاری اخیر به S10 هم راه پیدا کرد. به روزرسانی از اول هفته منتشر شده و به تدریج در دسترس مصرف کنندگان در کشورهای مختلف قرار می گیرد. 
Dynamic Lock screen در واقع تصاویر پس زمینه ی طبقه بندی شده هستند که در 5 دسته ی منظره، سبک زندگی، غذا، حیوانات و آثار هنری دسته بندی شده اند. می توانید یکی از طبقه بندی های را انتخاب کنید و هر بار که قفل گوشی خود را باز می کنید با تصویر جدیدی روبه رو شوید. 
دو راه برای فعال کردن Dynamic Lock screen وجود دارد. یک راه این است که انگشت خود را بر روی صفحه ی خانه نگه دارید و سپس بر روی Wallpaper ضربه بزنید و سپس بر روی Dynamic Lock screen ضربه بزنید و یک دسته را انتخاب کنید. راه دوم این است که وارد تنظیمات شوید، بر روی Lock screen ضربه بزنید و سپس Dynamic Lock screen را انتخاب کنید و طبقه بندی مد نظر خود را تعیین نمایید. 
 
همانطور که گفته شد، با Dynamic Lock screen  هر بار که گوشی استفاده شود، یک تصویر جدید نشان می دهد. می توانید با کشیدن انگشت خود به سمت چپ و راست، تصاویر پس زمینه ی مختلفی انتخاب کنید. هر طبقه بندی هر دو هفته یک بار از سوی سامسونگ به روزرسانی می شود. 
 
انتظار می رود، سامسونگ به زودی دسته بندی های بیشتری ارائه دهد. Dynamic Lock screen قابلیتی است که استفاده از پرچم دارهای نوت 10 و S10 را لذت بخش تر می کند. ممکن است احساس کنید که دوست دارید به دفعات دکمه ی پاور را فشار دهید تا تصویر جدید را مشاهده کنید. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
 

نظر خودتان را ارسال کنید