noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

قابلیت جدید دکس سامسونگ نوت 10

نویسنده: theverge ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲ ب.ظ مشاهده: ۴۱۱ بار
قابلیت جدید دکس سامسونگ نوت 10

قابلیت جدید دکس سامسونگ نوت 10

قابلیت جدید دکس سامسونگ نوت 10 : در میان ویژگی ها و قابلیت های جدیدی که با نوت 10 و نوت 10 پلاس آمده اند، DeX نوسازی شده هم به چشم می خورد. در ورژن های اولیه ی DeX باید گوشی را با سیم به کامپیوتر وصل می کردید و از موس و کیبورد همگام شده استفاده می کردید. در ورژن جدید با وصل کردن نوت 10 به مک و ویندوز، به برنامه های موبایل بر روی کامپیوتر دسترسی پیدا می کنید. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10
نه تنها می توانید موبایل خود را از راه دور کنترل کنید، بلکه می توانید فایل هایی را از کامپیوتر به موبایل و برعکس تنها با کشیدن و انداختن منتقل کنید. 
اگر از طرفداران DeX هستید، نوت 10 همچنان از ورژن های قدیمی DeX پشتیبانی می کند. برای استفاده از آن تنها کافی است که یک کابل USB-C به HDMI داشته باشید.
 
علاوه بر این، سامسونگ با مایکروسافت شریک شده تا برنامه ی Your Phone را بر روی دستگاه قرار دهد؛ از این طریق کاربر می تواند بدون نیاز به اتصال از طریق سیم به پیام ها پاسخ دهد و عکس ها را بین کامپیوتر و موبایل جابه جا کند. در این برنامه یک کلید کشویی کار گذاشته شده که ارتباط بین کامپیوتر و تلفن را به سادگی قطع و وصل می کند. 
DeX  از سوی سامسونگ برای هم گرایی دستگاه ها ارائه شده و برای کاربر این امکان را فراهم می کند که رابط کاربری کامپیوتر را بر روی تلفن و آیپد خود داشته باشد. استفاده کردن از گوشی و تبلت به جای کامپیوتر با صفحه کلید و موس و قطعات جدا قطعاً راحت تر است. 
 امکان دسترسی به DeX در اکثر دستگاه های جدید سامسونگ فراهم شده است. Tab S6 قابلیت اتصال به صفحه نمایش های دیگر را از طریق DeX دارد. Galaxy S10 از قابلیت های جدید DeX پشتیبانی نمی کند، هرچند از نظر سخت افزاری این امکان را داراست. DeX با قابلیت های جدید، یکی از جذاب ترین مواردی است که سامسونگ به تازگی معرفی کرده است. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید