noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فعال سازی سامسونگ پی در آفریقای جنوبی

نویسنده: sammobile.com ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳ ب.ظ مشاهده: ۵۴۶ بار
فعال سازی سامسونگ پی در آفریقای جنوبی

فعال سازی سامسونگ پی : برنامه‌ی Samsung Pay به زودی از دو بانک Discovery و Investec در آفریقای جنوبی پشتیبانی خواهد کرد. این کار تعداد موسسه‌های مالی آفریقای جنوبی که فعال سازی سامسونگ پی در آنها انجام شده را به هفت می‌رساند. اخیرا این برنامه بانک‌های FNB, Absa, RMB, Standard و Virgin Money را تحت پوشش قرار داده بود.

فعال سازی سامسونگ پی

 
هنوز تاریخ دقیق اضافه شدن بانک‌های Discovery و Investec به لیست مذکور مشخص نیست؛ اما معمولا این کار پس از یکی دو هفته بعد از اعلان رسمی توسط سامسونگ انجام می‌گیرد. اگر این رویه این بار نیز توسط سامسونگ حفظ شود مشتریان در آفریقای جنوبی تقریبا از تاریخ 30 مارس قادر به استفاده از سرویس مذکور خواهند بود.
رئیس بخش آفریقای جنوبی شرکت سامسونگ، جاستین هیوم، در یک نشست اداری که در تاریخ 11 مارس برگزار شد گفته است که: «خوشحال هستیم که این تکنولوژی نوآورانه را در اختیار تعداد بیشتری از مشتریان در آفریقای جنوبی بگذاریم و مطمئنیم که این ملت با همان شور و اشتیاق پیشین به تسهیلات جدید Samsung Pay پاسخ خواهد داد». 
سرویس Samsung Pay جایگاه خود را به عنوان یکی از برترین راه حل‌های پرداخت موبایلی جهان تثبیت کرده است و به طور روز افزونی بر محبوبیت آن افزوده می‌شود.
 

نظر خودتان را ارسال کنید