noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فعال سازی برنامه Always On Display در Android Pie

نویسنده: androidresult.com ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۲۷۲ بار
فعال سازی برنامه Always On Display در Android Pie

فعال سازی برنامه Always On Display
1- فعال کردن Always On Display در Samsung One UI
همانطور که احتمالا خودتان هم می‌دانید، ویژگی Always On Display هنگامی که صفحه‌ی گوشی خاموش است اطلاعات مهم را بر روی صفحه‌ به نمایش می‌گذارد. با این حال، جند تغییر و حالت صفحه‌ی جدید به این ویژگی اضافه شده است. برای فعال سازی برنامه Always On Display و استفاده از این ویژگی‌ها راهنمای زیر را دنبال کنید.
- وارد قسمت تنظیمات گوشی شوید.
- سپس به بخش Lock Screen بروید.


فعال سازی برنامه Always On Display - در این بخش گزینه‌ی Always on display را خواهید دید.


فعال سازی برنامه Always On Display

 - بر روی آن کلیک کنید تا فعال شود.


فعال سازی برنامه Always On Display

 شما همچنین با روش زیر می‌توانید به راحتی Always On Display را پیدا کنید:
در قسمت تنظیمات عبارت Always On Display را جستجو کرده و آن را انتخاب نمایید؛ سپس بر روی آن کلیک کنید. در این صفحه خواهید توانست از ویژگی‌های جدید AOD استفاده کنید. 
- حالت Display Mode: از این گزینه می‌توانید برای شخصی سازی زمان نمایش Always On Display بهره بگیرید. در زیر گزینه‌های دیگر را نیز می‌توانید ببینید.


فعال سازی برنامه Always On Display

 - گزینه‌ی Tap to Show: این حالت تنظیمات پیشرفته است. وقتی که این گزینه فعال باشد باید صفحه را لمس کنید تا Always On Display برای 30 ثانیه نمایش داده شود.
- گزینه‌ی Show Always: این گزینه هر وقت که صفحه خاموش باشد AOD را به صورت بی وقفه نمایش می‌دهد. اگر می‌خواهید برای نمایش AOD نیاز به لمس چیزی نداشته باشید این گزینه را فعال کنید.
- گزینه‌ی Show as scheduled: این گزینه بر اساس تنظیمات و برنامه‌ی زمانبندی شما AOD را نمایش می‌دهد. اگر می‌خواهید AOD در زمان‌های خاصی نمایش داده شود از این گزینه استفاده کنید.
- گزینه‌ی Screen Orientation : از این گزینه برای شیوه‌ی نمایش افقی یا عمودی AOD بهره بگیرید.
- گزینه‌ی Show Music information: از این گزینه برای نمایش اطلاعات موسیقی در حال پخش بر روی صفحه استفاده نمایید. این گزینه بسیار مفید است چون شما قادر خواهید بود اطلاعات آهنگ در حال پخش را بدون نیاز به باز کردن گوشی خود به طور کامل ببینید.
- گزینه‌ی Auto brightness : این گزینه در حالت پیش فرض قرار دارد و به طور خودکار سطح روشنایی صفحه را کنترل می‌کند. می‌توانید تنظیمات این قسمت را نیز به طور دستی تغییر دهید.
توجه داشته باشید که AOD به صورت پیش فرض فعال است؛ اما غیرفعال شده باشد نیاز دارید که آن را فعال کنید تا بتوانید به تنظیمات آن دسترسی داشته باشید.

    نظر خودتان را ارسال کنید