noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش Galaxy A50 در آمریکا از آنچه شما فکر میکنید نزدیک تر است

نویسنده: sammobile.com ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۹ ب.ظ مشاهده: ۳۳۵ بار
فروش Galaxy A50 در آمریکا از آنچه شما فکر میکنید نزدیک تر است

فروش Galaxy A50 

تا به حال چند خبر در مورد فروش Galaxy A50 در آمریکا منتشر شده است. دلایل زیادی وجود دارد که باور کنیم به زودی این اتفاق می افتد. سری A گوشی های سامسونگ فروش بسیار خوبی داشته اند. سامسونگ به زودی تعدادی از این گوشی ها را به آمریکای شمالی می فرستد. 
هر سه مدل  A20، A50 و A70 به زودی به آمریکا فرستاده می شوند. این دستگاه ها گواهی FCC را دریافت کرده اند و یک مانع بزرگ را پشت سر نهاده اند. برنامه ی رسمی Samsung Pay نیز که اخیراً به روزرسانی شده از A50 پشتیبانی می کند. 
علت موفقیت گوشی های سری A تلفیق ویژگی های نو با قیمت مناسب است. این فرمول همیشه برای جذب مشتری موثر است. سامسونگ می خواهد موفقیتش را به آمریکا نیز اشاعه دهد.  A50 یکی از اولین گوشی های سامسونگ است که صفحه نمایش Infinity-U دارد. صفحه نمایش آن 6.4 اینچی فول اچ دی AMOLED می باشد. همچنین این گوشی اولین گوشی میان رده است که از حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش بهره می برد. 
در فهرست آخرین تغییرات به روزرسانی منتشر شده برای Samsung Pay پشتیبانی از A50 ذکر شده است. این چنین تغییراتی معمولاً هنگامی اتفاق می افتد که عرضه ی دستگاه بسیار نزدیک باشد. سامسونگ هنوز این خبر را تایید نکرده است. قبلاً گفته می شد که تنها، وریزون این گوشی را به فروش می رساند. انتظار می رود،  فروش Galaxy A50 در تاریخ  بیست و یکم ژوئن در آمریکا آغاز شود.
 
نوت 9 اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم

نظر خودتان را ارسال کنید