noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش گوشی S9 Plus

نویسنده: gadgestnews.ir ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۸ ب.ظ مشاهده: ۷۰۵ بار
فروش گوشی S9 Plus

preorder-galaxy-s9

فروش گوشی S9 Plus و S9 باید در سال 2018 به 43 میلیون دستگاه برسد .

فروش گوشی S9 Plus : ظاهرا سامسونگ انتظار دارد در سال 2018 جمعا 43 میلیون دستگاه گوشی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس (Samsung Galaxy S9 & S9 Plus) به فروش برسد. آن‌ها حتی برای رسیدن به هدف خود، کمک‌های مالی نیز به مشتریانشان می‌کنند!
 
سامسونگ مجددا تاکید کرده است که به اعتقاد آن‌ها گوشی گلکسی اس 9 و برادر بزرگ‌ترش می‌توانند فروش بیشتری را از نسل پیشین خود رقم زده و به طور کلی 43 میلیون دستگاه از این خانواده در سال 2018 به فروش برسد. رسانه کره‌ای The Bell گزارش می‌دهد که سامسونگ این هدف را برای تامین کنندگان سخت افزاری خود شرح داده است. غول کره‌ای انتظار دارد سه ماهه نخست عرضه، 12 میلیون دستگاه از کارخانه روانه بازارها شده و در سه ماهه‌های بعدی نیز به ترتیب 13 میلیون، 10 میلیون و 8 میلیون دستگاه گوشی گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس وارد بازار شود. برخی از این اعداد و ارقام اعلام شده حتی ممکن است بیشتر از این هم باشد.

فروش گوشی S9 Plus در مقایسه با S8

 
این می‌تواند چند میلیون دستگاه بیشتر از فروش گوشی های گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس در سال 2017 (به نقل از سامسونگ) باشد، گرچه در مقایسه با فروش 48 میلیونی گلکسی اس 7 و اس 7 پلاس در سال 2016 میلادی حدود 5 میلیون کاهش را به دنبال خواهد داشت.
 
مرکز تحقیقاتی Counterpoint معتقد است میزان فروش اعضای این خانواده چیزی بین 40 الی 43 میلیون دستگاه خواهد بود. گزارش‌ها نشان می‌دهد که پیش فروش گلکسی اس 9 و مدل پلاس آن نتوانسته‌اند بهتر از پیش فروش خانواده اس 8 در سال گذشته عمل کنند. این درحالیست که به گزارش Gartner، در سه ماهه پایانی سال 2017 میلادی، برای نخستین بار شاهد افول در فروش بازار کل گوشی های هوشمند بوده‌ایم.
سامسونگ به منظور حفظ مشتریان وفادارش به صاحبان گلکسی اس 8 کمک هزینه‌ای را برای خرید گوشی های جدید این خانواده و تحویل محصول فعلیشان ارائه می‌کند. این استراتژی برای سرعت بخشیدن به جابجایی بین دو نسل گوشی های سری گلکسی S در نظر گرفته شده است. برخی از تحلیل‌گران آمریکایی معتقدند این شرکت در آینده‌ای نزدیک همراه با خرید یک گوشی گلکس اس 9 (همانند چیزی که با خانواده S7 مشاهده کردیم)، یک گوشی دیگر را نیز به مشتریان رایگان ارائه خواهد کرد.

نظر خودتان را ارسال کنید