noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش گوشی تاشوی گلکسی F توسط سامسونگ

نویسنده: gsmarena.com ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵ ب.ظ مشاهده: ۳۰۶ بار
فروش گوشی تاشوی گلکسی F توسط سامسونگ

فروش گوشی تاشوی گلکسی F : شرکت سامسونگ در نوامبر سال گذشته گوشه‌هایی از چیستی گوشی تاشوی خود را نشانمان داد. و سپس در نمایشگاه CES امسال آن را برای برخی از تماشاگران محدود به نمایش گذاشت. انتظار می‌رفت که این شرکت گوشی تاشوی خود ـ Galaxy Fold ـ را همراه با سری Galaxy S10 در تاریخ 20 فوریه عرضه کند. اما اکنون گفته است که فروش گوشی تاشوی گلکسی F را حتما با سری S10 در 20 فوریه آغاز خواهد کرد.
foldable-phone-1

فروش گوشی تاشوی گلکسی F توسط سامسونگ سامسونگ به تازگی ویدویی تبلغیاتی با تگِ «آینده‌ی صنعت موبایل در تاریخ 20 فوریه 2019 آشکار خواهد شد»، در توییتر منتشر کرده است. این ویدیو هیچ چیز تازه‌ای درباره‌ی گوشی تاشوی این شرکت نمی‌گوید و تنها این متن را به نمایش می‌گذارد: «آینده آشکار (Unfolds) خواهد شد». این شرکت ابتدای ماه جاری گوشی تاشوی خود را در یک ویدیوی اولیه به نمایش گذاشت که تصوری از چیستی و شکل این گوشی به دستمان داد. گوشی گلکسی F از دو صفحه نمایش 4.58 و 7.3 اینچی برخوردار خواهد بود. صفحه‌ی کوچکتر قسمت بیرونی بدنه را تشکیل خواهد داد و دارای نسبت ابعاد 21:9 و کیفیت 1960*480 می‌باشد. از طرف دیگر، صفحه نمایش بزرگتر که قسمت داخلی دستگاه را تشکیل خواهد داد دارای نسبت ابعاد 4.2:3 و کیفیت 2152*1536 خواهد بود.
تنها 9 روز به رویداد رونمایی سامسونگ باقی مانده است؛ بنابراین احتمالا تمامی آنچه باید تاکنون درباره‌ی گلکسی F می‌دانستیم را می‌دانیم و تنها باید منتظر رونمایی رسمی آن باشیم.
 

نظر خودتان را ارسال کنید