noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش گوشی اپل کاهش یافت ، آیا پایان راه این گوشی نزدیک است؟

نویسنده: techradar.com ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱ ق.ظ مشاهده: ۳۹۲ بار
فروش گوشی اپل کاهش یافت ، آیا پایان راه این گوشی نزدیک است؟

فروش گوشی اپل کاهش یافت ، آیا پایان راه این گوشی نزدیک است؟

فروش گوشی اپل : برخی شایعات حاکی از کاهش تولید و فروش 10 درصدی گوشی های iPhone XS ، iPhone XS Max و iPhone XR داده اند. بر اساس گزارشی که وب سایت Nikkei تهیه نموده اصلی ترین دلیل فروش گوشی اپل ، عدم رضایت مشتریان چینی و بازاریابی ضعیف شرکت اپل در بازار این کشور بوده است.
 
در تاریخ دوم ژانویه ی 2019 ، تیم کوک ، نامه ای به سرمایه گذاران فرستاده و در آن اعلام نموده که گوشی های آینده ی این شرکت با آپدیت ها و فناوری های کمتری نسبت به چیزی که قول آنها را داده بودند ارائه خواهند شد. اپل در بازاری با شرایط نه چندان مناسب گوشی هایی با قیمت بسیار بالا عرضه نمود تا بتواند با فروش آنها هزینه ی تولید و حمل و نقل  را جبران نماید. این شرکت ، مدل مقرون به صرفه ی گوشی خود یعنی iPhone XR را با قیمت حدودی 749 دلار ارائه کرد، اما کارشناسان بر این عقیده اند که این قیمتی بسیار گزاف بوده و شرکت اپل انتظار بسیار بالایی از طرفداران خود برای تهیه ی گوشی های جدید دارد. علاوه بر این ، با حضور گوشی های جدید با فناوری های پیشرفته عملا خریدن یک آیفون با قیمت بالا تصمیمی کاملا اشتباه خواهد بود. 
 
اما با افت شدید فروش گوشی اپل با سرمایه ی چند تریلیون دلاری و فروش دیگر محصولات همانند اپل واچ و آیپد و ایرپاد ها بی تردید در بازار رقابت محصولات هوشمند الکترونیک باقی خواهد ماند. شرکت اپل در نمایشگاه CES 2019 با چندین شرکت در زمینه ی تولید و طراحی تلویزیون ها در حال مذاکره می باشد.      
 

نظر خودتان را ارسال کنید