noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش گوشی اس 10 قرمز آغاز شد

نویسنده: sammobile.com ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴ ق.ظ مشاهده: ۵۳۶ بار
فروش گوشی اس 10 قرمز آغاز شد

فروش گوشی اس 10 قرمز

سامسونگ، چند هفته ی پیش رنگ جدید قرمز کاردینال را برای  Galaxy S10 معرفی کرد. گفته شد این رنگ تنها در کشورهای اروپایی و روسیه عرضه خواهد شد. هم اکنون فروش گوشی اس 10 قرمز کاردینال در انگلیس آغاز و به صورت انحصاری از طریق EE قابل خریداری است. 
این رنگ قابلیت آن را دارد که بر تمام گوشی های سری S10 از جمله مدل 5G اعمال شود؛ چرا که رنگبندی آن به نقره ای و مشکی محدود شده است. Galaxy S10e  هم می توانید مثل بردارهای بزرگترش، در رنگ قرمز کاردینال تولید شود. با این رنگ جدید، می توان گفت  S10e رنگارنگ ترین گوشی از این سری است؛ خریداران می توانند از میان 5 رنگ متنوع دست به انتخاب بزنند. 
EE مدعی شده که رنگ قرمز کاردینال تنها در انگلیس و تنها در همین فروشگاه عرضه می شود. مشخص نیست که این انحصار در آینده هم ادامه پیدا می کند یا خیر، اما به هر حال این رنگ نسبت به سایر رنگ ها محدودتر خواهد بود. گذر زمان نشان می دهد که این رنگ توسط فروشگاه ها و اپراتورهای دیگر عرضه می شود یا خیر. در حال حاضر تنها گزینه برای تهیه ی رنگ قرمز کاردینال S10 فروشگاه EE است. 
شایان ذکر است رنگ قرمز کاردینال تنها برای حافظه ی داخلی 128 گیگابایت موجود شده است. این مسئله منحصر به اپراتور انگلیسی نیست، بلکه به رنگبندی مربوط می شود و اگر در سایر بازارهای هم عرضه شود با همین میزان حافظه خواهد بود. 
 
چطور سرعت گوشی را بالا ببریم
نحوه تشخیص شارژر اصلی سامسونگ

نظر خودتان را ارسال کنید