noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش گلکسی S9 : عرضه زودهنگام باعث افزایش سود سهام SAMSUNG در3 ماه اول سال شده

نویسنده: sammobile.com ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰ ب.ظ مشاهده: ۴۷۵ بار
فروش گلکسی S9 : عرضه زودهنگام باعث افزایش سود سهام SAMSUNG در3 ماه اول سال شده

preorder-galaxy-s9

فروش گلکسی S9 : عرضه زودهنگام باعث افزایش سود سهام SAMSUNG در3 ماه اول سال شده

پیشتر گمان میرفت که فروش گلکسی S9 زودتر از موعد باشد و این دقیقا اتفاقی بود که چند ماه پیش رخ داد. با ارائه این گوشی در 16 مارس , تقریبا یک ماه زودتر نسبت به مدل قبلی خود در 2017 باعث افزایش سود سهام SAMSUNG در  سه ماهه نخست 2018  گردید .
سامسونگ با اعلام میزان درآمد خود در ربع اول سال 2018 اظهار داشت با فروش پرچمدار جدید و قدرتمند خود به رکورد فروشی تاریخی نزدیک شده و سودی بی سابقه داشته است.
فروش گلکسی S9
در گزارشی که SAMSUNG  از درآمد خود در سال 2018 ارائه کرد ، مشخص  گردید که این کمپانی در 3 ماه ابتدایی 2018 با فروشی بالغ بر 28.45 تریلیون دلار و سود 26.3 میلیارد دلاری نسبت به فروش 23.5 تریلیون و سود 21.8 میلیاردی سال 2017 , افزایش فروشی چشمگیر داشته است.
در ادامه همین گزارش ،سامسونگ عنوان نموده است :در ربع اول سال تقاضا برای گوشی های هوشمند به دلیل فصلی ضعیف سیر نزولی داشته ,  اما این کمپانی گفته در این باره فروش و درخواست S8 و  S9+ و S9  به عنوان پرچمداران امسال SAMSUNG فروشی بی سابقه بوده است.
سامسونگ با فروش زود هنگام محصولات قدرتمند خود در سال 2018 توانسته سالی بی نظیر را شروع کند , باید دید این رشد فروش تا ربع دوم سال ادامه خواهد داشت یا خیر ,این بدین علت است که مشتریانی که در انتظار خرید S9 بوده اند در حال حاضر آن را دریافت نموده و سامسونگ باید به دنبال مشتریانی جدید برای محصولات خود باشد. بر این اساس سامسونگ انتظار دارد فروشش در زمینه دستگاه های هوشمند و به خصوص پرچمدارانش در نیمه دوم سال افت زیادی داشته باشد.
سامسونگ قصد دارد میزان بازاریابی خود را در نیمه دوم سال افزایش دهد تا از افت شدید فروش جلوگیری کند. برای دستیابی به این هدف, ایجاد فروشگاه های تجربه آزاد(فروشگاه هایی که امکان بررسی و استفاده آزمایشی دستگاه ها را فراهم نموده اند) و افزایش همکاری با خرده فروشی ها و تجار را در دستور کار خود قرار داده  و نیز فراهم نمودن برنامه های مبادلاتی برای دارندگان گوشی های نسل قدیمی تر و مجاب کردن آن ها برای خریداری S9.
هر چند SAMSUNG گوشی هوشمند جدیدی در نیمه دوم 2018 ارائه خواهد نمود که بی تردید از افت شدید سهامش جلوگیری می کند , و احتمالا این دستگاه جدید GALAXY NOTE 9  خواهد بود و مانند S9 ممکن است زودتر از موعد در بازار عرضه شود
 

نظر خودتان را ارسال کنید