noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش گلکسی فیت آغاز شد

نویسنده: sammobile ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵ ق.ظ مشاهده: ۲۹۴ بار
فروش گلکسی فیت  آغاز شد

فروش گلکسی فیت  آغاز شد

سامسونگ امروز گلکسی Fit را که خیلی ها منتظرش بودند را به بازار برخی از کشورها روانه کرد. اسپانیا، ایتالیا و کره ی جنوبی اولین کشورهایی هستند که Fit را به فروش می رسانند. فروش گلکسی فیت در اروپا 99 یورو و در کره جنوبی 90 یورو قیمت گذاری شده است. 
سامسونگ در ماه فوریه Galaxy Fit  را به همراه ورژن ارزان قیمت ترش Fit e معرفی کرده بود. Fit e با 39.9 یورو در اوایل ماه جاری وارد بازار شد. این مچ بند در رنگ های مشکی و نقره ای موجود است و 23 گرم وزن دارد. 

نوت 9 اصلی و تقلبی را چطور تشخیص دهیم


علیرغم فاصله ی زیاد قیمت فروش گلکسی فیت و فروش گلکسی فیت ای نسبتاً مشابه عمل می کنند. هر دو مچ بند قابلیت رهگیری دوچرخه سواری،پیاده روی و دو را دارند. هر دو گواهی استحکام MIL-STD-810G دارند. هر دو در عمق 50 متری و برای 10 دقیقه مقاوم به آب هستند. همچنین با هر دو دستگاه می توانید ضربان قلب، استرس و خواب را کنترل کنید. 
به هر حال، این دو مچ بند از نظر سخت افزاری متفاوت هستند. Galaxy Fit دارای صفحه نمایش 0.95 اینچی AMOLED تمام رنگی و باتری  120 mAh است. در حالی که  Fit e صفحه نمایش تک رنگ 0.74 اینچی PMOLED به همراه باتری 70 mAh  دارد. همچنین Galaxy Fit قابلیت پاسخ دهی به اعلانات را دارد اما گزینه ی پاسخ در Fit e وجود ندارد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید