noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش گلکسی فولد در آمریکا

نویسنده: sammobile.com ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۷ ب.ظ مشاهده: ۶۳۳ بار
فروش گلکسی فولد در آمریکا

فروش گلکسی فولد

سامسونگ روز گذشته اعلام نمود که فروش گلکسی فولد از تاریخ 26 ماه آوریل آغاز خواهد گردید. تاریخ عرضه ی این گوشی هوشمند و انعطاف پذیر نزدیک بوده و بسیاری از علاقمندان به فناوری برای استفاده از آن و آشنایی با ویژگیهای خاص آن لحظه شماری می کنند. سامسونگ اعلام نموده که وظیفه ی فروش این گوشی در آمریکا را به اپراتورهای AT&T و T-Mobile خواهد سپرد. 
 
اینطور به نظر میرسد که گوشی انعطاف پذیر سامسونگ تنها توسط این دو اپراتور به فروش رسیده که می تواند موجب محدودیت فروش آن ها نیز شود. سامسونگ قیمت این گوشی های عجیب و فوق پیشرفته را 2.000 دلار تعیین نموده که بی تردید قیمتی بسیار بالا است اما می تواند برای تهیه نخستین گوشی انعطاف پذیر سامسونگ ، تا حدودی متعارف باشد. 
 
سامسونگ همانگونه که پیشتر توضیح داده شد فروش گلکسی فولد را به دو اپراتور محدود نموده در حالی که اپراتورهای پر مخاطب دیگری چون Verizon و Sprint نیز در این کشور فعالیت دارند. برخی این محدودیت را به علت نوع پشتیبانی خاص این گوشی از سیم کارت و اپراتور اعلام نموده اند. باید دید که این مساله در آینده صحت خواهد داشت یا خیر. 
 
گوشی سامسونگ فولد در تاریخ 26 آوریل و با قیمت پایه ی 1.980 دلار به فروش خواهد رسید. علاوه بر این ، لازم به ذکر است که بگوییم  سامسونگ قصد دارد نوع با پشتیبانی از شبکه ی 5G این گوشی را با قیمتی بالاتر در آینده ای نزدیک روانه ی بازار کند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید