noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش قاب گوشی S9 سامسونگ شروع شد

نویسنده: gadgetnews.ir ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۴ ب.ظ مشاهده: ۸۶۶ بار
فروش قاب گوشی S9 سامسونگ شروع شد

فروش قاب گوشی S9 سامسونگ شروع شد
 
فروشگاه MobileFun به تازگی تعدادی از قاب های محافظ گلکسی S9 سامسونگ را برای فروش قرار داده است. این در حالی است که دو گوشی سامسونگ گلکسی اس 9 (Galaxy S9) و گلکسی اس 9 پلاس (+Galaxy S9) هنوز رونمایی نشده‌اند.
 
تولیدکنندگان لوازم جانبی گوشی های موبایل و مخصوصا سازندگان قاب‌ های محافظ، همیشه خود را بی‌صبر نشان داده‌اند، چرا که تا زمان رونمایی گوشی های هوشمند منتظر نمانده و خیلی جلوتر محصولاتشان را معرفی می‌کنند. پیش از این تصاویر زیادی از قاب های محافظ سامسونگ گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس دیده بودیم، اما فروشگاه MobileFun به تازگی تعدادی از آن‌ها را برای فروش در در دسترس کاربران قرار داده است.
 
همانطور که انتظار داشتیم، در بین قاب های محافظ گلکسی S9 سامسونگ نسخه قرمز رنگ قاب Hyperknit دیده می‌شود. اما سایر قاب های دارای روکش پارچه‌ای رویت شده برای ما جذابتر هستند. برخی از آن‌ها به صورت تاشو از نمایشگر گوشی نیز محافظت کرده و اطلاعات مناسبی را به کاربران به صورت همیشگی نمایش می‌دهند.
 
برای مشاهده قیمت فروش قاب گوشی S9 سامسونگ می‌توانید به وب سایت MobileFun مراجعه کنید. برای برخی از این محصولات هیچ تصویری موجود نیست، اما امکان خریداری آن‌ها فراهم شده است.

فروش قاب گوشی S9


back-cover-galaxy-s9-02
back-cover-galaxy-s9-03
back-cover-galaxy-s9-04
فروش قاب گوشی S9

نظر خودتان را ارسال کنید