noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش سامسونگ گلکسی هوم در ماه آوریل

نویسنده: sammobile.com ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴ ق.ظ مشاهده: ۳۸۴ بار
فروش سامسونگ گلکسی هوم در ماه آوریل

فروش سامسونگ گلکسی هوم

بسیاری از طرفداران محصولات سامسونگ منتظر خبری درباره‌ی آغاز فروش سامسونگ گلکسی هوم هستند. شرکت سامسونگ سال گذشته بلندگوهای هوشمند مجهز به Bixby خود را معرفی کرد؛ اما از آن زمان تاکنون دیگر چیز زیادی درباره‌ی آنها منتشر نکرده است. سامسونگ نه در کنفرانس SDC 2018 در ماه نوامبر و نه حتی در نمایشگاه CES 2019 و رویداد اخیر خود نیز اشاره‌ای به این محصول نکرد.
در هر حال؛ اما رئیس بخش موبایل سامسونگ DJ Koh در مصاحبه‌ای گفته است که این محصول در ماه آوریل امسال عرضه خواهد شد. مدت زیادی از زمانی که سامسونگ این محصول را در رویداد عرضه‌ی Galaxy Note 9 در آگوست سال پیش معرفی کرد می‌گذرد. 
آقای Koh پس از رویداد اخیر سامسونگ در سان فرانسیسکو به وبسایت CNET گفته است که فروش سامسونگ گلکسی هوم  از آوریل امسال خواهد بود. فارغ از این وی هیچ مشخصات و یا جزئیات دیگری درباره‌ی تاریخ دقیق عرضه‌ی آنها نگفته است. دست کم می‌توانیم بگوییم که عرضه در چه ماهی رخ خواهد داد!
چندین ماه پیش گزارشاتی وجود داشت مبنی بر اینکه سامسونگ در حال کار بر روی نسل دوم بلندگوهای هوشمند خانگی خود Galaxy Home است. اما اکنون برخی منابع خبری گفته‌اند که این بلندگوهای جدید نسخه‌ی پایین‌تری از محصول اصلی خواهند بود. این حرکت معقول به نظر می‌رسد چون مدل اصلی Galaxy Home نسخه‌ای نهایی بود که برای رقابت با بلندگوهای خانگی اپل HomePod عرضه شد. این نسخه‌ی جدید بلندگوهای Bixby سامسونگ بیشتر به منظور رقابت با محصول آمازون Amazon Echo منتشر می‌شوند.
 البته هنوز هم سامسونگ باید این بلندگوهای جدید را رسما تأیید نماید. این شرکت هنوز حتی قیمتی برای این دستگاه تعیین نکرده است. انتظار می‌رود با هرچه نزدیک‌تر شدن به تاریخ عرضه اطلاعات دقیق‌تری درباره‌ی این بلندگوها از سوی سامسونگ منتشر شود.
 

نظر خودتان را ارسال کنید