noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش سامسونگ فولد در سنگاپور و اسپانیا به تعویق افتاد

نویسنده: sammobile.com ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۲ ب.ظ مشاهده: ۳۸۵ بار
فروش سامسونگ فولد در سنگاپور و اسپانیا به تعویق افتاد

فروش سامسونگ فولد در سنگاپور و اسپانیا به تعویق افتاد

بعد از تعویق عرضه ی سامسونگ فولد و رویداد مربوط به آن در چین، سامسونگ فروش سامسونگ فولد را در سنگاپور و اسپانیا به تعویق انداخت. این کمپانی موظف به عرضه ی گوشی مورد نظر در هر دو کشور تا تاریخ 24 آوریل بود. رسانه های محلی خبر به تعویق افتادن عرضه ی این گوشی را تأیید کردند. 
سامسونگ هنوز در این رابطه حرفی نزده است. سامسونگ تنها ادعا کرد که فروش سامسونگ فولد تا 26 آپریل در آمریکا آغاز خواهد شد. و اخیرا هم اظهار کرد که برای عرضه ی این گوشی در این کشوری تاخیری وجود نخواهد داشت. 
یکی از سخنگویان شرکت سامسونگ به شبکه ی نیو آسیا گفت:"به علت بازخوردهای اخیر نسبت به نقد گلکسی فولد در رسانه ها، سامسونگ نیاز به زمان دارد تا از صحت سازه های سامسونگ فولد برای شرکت در ایونت ها اطمینان پیدا کند، تا بهترین تجربه را به بازدیدکنندگان ارائه دهد." هایپرتکسچوال نیز تاییدیه ی این خبر را از سامسونگ اسپانیا دریافت کرده است. سامسونگ قبلا اعلام کرده بود مصرف کنندگان می توانند بعد از عرضه سامسونگ فولد در تاریخ 3 می، از تاریخ 24 آوریل در بازار اروپا آن را پیش خرید کنند. 
سامسونگ همچنین باید پاسخگوی گزارشات اخیر در مورد شکستن صفحه نمایش گوشی فولد در برخی از نقدها باشد که هفته ی گذشته انتشار یافتند. هرچند این احتمال وجود دارد که استفاده ی نادرست و خطای کاربر باعث این اتفاقات باشد. منتقدین ویدیوها را در صدر اخبار منتشر کردند که کار درستی نبود. این چیزی بود که سامسونگ در جلسه ای که برای سامسونگ فولد برگزار شده بود، مطرح کرد. سام موبایل اضافه کرد: عده ی زیادی از منتقدین که دستگاه را دریافت کردند، هیچ فیلمی از آن منتشر نکردند چرا که مشکلی پیش نیامده بود.
سامسونگ باید تعداد هشدارهای روی بسته بندی را افزایش دهد تا گوشی سالم به مقصد برسد و نیازی به پاک کردن ویدیوها نباشد. همچنین باید اعلان هایی برای اولین بار که موبایل روشن می شود در نظر بگیرد. احتمالا سامسونگ برای افزایش هشدارهایی از این دست، ایونت را به تعویق بیاندازد. به نظر نمی رسد این شرکت تغییری در طراحی این گوشی ایجاد کند. 
با این تفاسیر، سامسونگ به احتمال زیاد عرضه ی گوشی فولد را در سایر بازارها در سراسر جهان به تعویق بیاندازد. هم اکنون همه ی چشم ها به سمت سامسونگ امریکاست. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید