noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش ساعت گلکسی واچ در امارات

نویسنده: albawaba.com ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷ ب.ظ مشاهده: ۶۹۲ بار
فروش ساعت گلکسی واچ در امارات

فروش ساعت گلکسی واچ

شرکت Samsung Gulf امروز به صورت رسمی فروش ساعت گلکسی واچ را در امارات آغاز نمود. این ساعت در حال حاضر بهترین ساعت هوشمند با میزان باتری مناسب ، استفاده ی آسان و طراحی زیبا میباشد. این ساعت موجب خواهد شد تا عمق خواب به صورت کامل ثبت شده و میزان استرس را نیز محاسبه می نماید و در شرایط خطرناک شما را دعوت به آرامش میکند. علاوه بر این میتوانید از میان رنگ های متعدد ارائه شده ی این ساعت یعنی مشکی ، رزگلد و نقره ، رنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب نموده و صفحات آن ها را به صورت دلخواه و به رنگ مورد علاقه ی خود تغییر دهید. 

فروش ساعت گلکسی واچ

این ساعت علاوه بر فناوری ، زیبایی و مد را به زندگی شما آورده و بهترین شرایط را برای تان فراهم می سازد. "تارک ساباق" مدیر سامسونگ خلیج گفت : " این ساعت جدید با روحیات و نوع لباس پوشیدن شخص همگام شده و به همراه همیشگی ایشان تبدیل خواهد شد." 
این ساعت شارژ را به مدت 80 ساعت نگه خواهد داشت و به شما اجازه خواهد داد بدون نیاز به شارژ نمودن آن به کارهای روزانه ی خود رسیدگی کرده ونیز از ساعت خود جهت انجام امورات روزمره استفاده نمایید. همچنین این ساعت امکان پاسخ دادن به پیام ها و تماس ها را داشته و نیز میتوانید از آن به عنوان نقشه و پخش کننده ی موسیقی استفاده نمایید. علاوه بر این میتوانید کار های روز بعد را در حافظه ی این ساعت ذخیره نموده تا شما را از نزدیک شدن ساعت انجام کار مطلع سازد تا از این طریق هیچ فرصتی را از دست ندهید. 


فروش ساعت گلکسی واچ

این ساعت فوق هوشمند میزان استرس را تشخیص داده و با تمرین های تنفسی به شما کمک می کند تا از میزان آن بکاهید. علاوه بر این،  ساعت Galaxy Watch خواب شما را به دقت زیر نظر داشته و اطلاعاتی در خصوص عمق خواب و میزان استراحت مفید را در اختیار شما قرار میدهد. گذشته از زیر نظر داشتن خواب ، این ساعت به شما کمک می نماید تا آمادگی جسمانی مطلوبی پیدا نمایید. این ساعت 21 ورزش متفاوت مخصوص فضای بسته را در حافظه داشته و می توانید 39 فعالیت ورزشی دیگر را نیز به آن اضافه نمایید. Galaxy Watch با پیشنهاد غذاهای متفاوت و سالم ، از سلامتی شما حمایت نموده و میزان کالری مصرفی و کالری سوزانده را به شما نمایش خواهد داد.  
 

نظر خودتان را ارسال کنید