noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش ساعت های هوشمند سامسونگ در سه ماهه ی دوم 2019 ، دو برابر شد

نویسنده: sammobile.com ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴ ق.ظ مشاهده: ۳۷۰ بار
فروش ساعت های هوشمند سامسونگ در سه ماهه ی دوم 2019 ، دو برابر شد

فروش ساعت های هوشمند سامسونگ

فروش ساعت های هوشمند سامسونگ : بازار ساعت های هوشمند، حسابی داغ است و سال به سال بیشتر رونق می گیرد. بر اساس گفته های  Strategy Analytic، فروش ساعت هوشمند در سه ماهه ی دوم سال 2019 نسبت به سال گذشته، 44 درصد افزایش پیدا کرده است و سامسونگ هر ساله میزان صادراتش در این زمینه را دوبرابر می کند. 

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy S11

قیمت و مشخصات فنی گوشی Galaxy Note 10


سامسونگ در سه ماه ی دوم سال 2018، 0.9 میلیون ساعت هوشمند به فروش رساند و سپس با گسترش این رقم جای پای خود را در بازار ساعت محکم کرد. در سه ماهه ی دوم سال 2019، سامسونگ 2 میلیون ساعت هوشمند فروخت.

بدین ترتیب، سامسونگ 15.9 درصد از سهم بازار را از آن خودش کرد؛ در حالی که در سال 2018 تنها 10.5 درصد سهم در بازار ساعت داشت. در همین حین،  Fitbit محبوبیتش را از دست می دهد، صادراتش سیر نزولی دارد و سهمش در بازار 5 درصد کاهش داشته است. Fitbit در جایگاه سوم قرار دارد. 

به نظر می رسد سامسونگ کارش را به خوبی بلد است. Galaxy Watch Active 2 هم با نسخه ی محدود Under Armour عرضه کرد. به عقیده ی  Strategy Analytics، ساعت هوشمند Watch Active 2 به غول فناوری کره اجازه می دهد جایگاه خوبی در بازار کسب کند. هم احتمال آن که سامسونگ از جایگاه اول تا سوم سقوط کند، کم است و هم احتمال آن که سامسونگ بتواند اپل را با صادرات 5.7 میلیون عدد ساعت و سهم 46.4 درصد در بازار شکست دهد، پایین است. 

 

نظر خودتان را ارسال کنید