noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش تلویزیون 8K سامسونگ آغاز شد

نویسنده: sammobile.com ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴ ب.ظ مشاهده: ۲۶۴ بار
فروش تلویزیون 8K سامسونگ آغاز شد

فروش تلویزیون 8K سامسونگ آغاز شد

سامسونگ فروش تلویزیون 8K سامسونگ را با نام Samsung Q900 در خاورمیانه آغاز کرده و می توان آن را در اندازه های 75 و 82 اینچ تهیه نمود. فروش تلویزیون 8K سامسونگ مدل 75 اینچی با قیمت 6805 دلار و مدل 82 اینچی نیز با قیمت 8711 دلار قابل تهیه می باشد. البته شرکت کره ای قصد دارد مدل های 65 و 98 اینچی این تلویزیون را در آینده برای فروش در این بازار ارائه کند ، که البته قیمت آن ها هنوز مشخص نیست. 
 
سامسونگ تلویزیون Samsung Q900 را در CES 2019 رونمایی نمود ، تلویزیون هوشمندی که با استفاده از پردازنده ی کوانتومی می تواند تصاویر کیفیت پایین را ارتقاء داده و فیلم و محتوای بازی کنسول ها را با کیفیت 8K به نمایش بگذارد. علاوه بر این ، می توانید برای دیدن محتوای مختلف از هوش مصنوعی بیکسبی تعبیه شده در آن استفاده کنید. میزان روشنایی 4000 نقطه در این تلویزیون تجربه ی دیداری برتری را نسبت به محصولات رقبا فراهم می سازد. 
 
اما مساله ی جالبی که سامسونگ مانور بسیاری بر روی آن داشته قابلیت تبدیل و ارتقاء کیفیت تصاویر به 8K بوده که در واقع این تلویزیون باید این توانایی را داشته باشد. دلیل این است که شما امروزه به ندرت می توانید محتوای 4K را پیدا کنید و دسترسی به محتوای 8K تقریبا غیر ممکن می باشد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید