noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش تلویزیون های سامسونگ سری Super 6 UHD به طور انحصاری در هند

نویسنده: sammobile.com ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۷ ب.ظ مشاهده: ۲۷۲ بار
فروش تلویزیون های سامسونگ سری Super 6 UHD به طور انحصاری در هند

فروش تلویزیون های سامسونگ

شرکت سامسونگ اکنون در نظر دارد فروش تلویزیون های سامسونگ که در راستای سیاست‌های مبارزه با شرکت‌های چینی در هند سری تلویزیون‌های Super 6 UHD TV خود را به طور انحصاری در این کشور عرضه نماید. برند Super 6 از ترکیب شش ویژگی اصلی تشکیل شده است: کیفیت 4K، Live Cast، Tune Station، Screen Mirroring، Lag-Free Gaming و لیستی از عنوان‌های 60K+. این تلویزیون‌ها از تکنولوژی PurColor برخوردار می‌باشند که به ادعای سامسونگ باعث تولید برترین کیفیت تصویری می‌شود.

فروش تلویزیون های سامسونگ
 تمامی این تلویزیون‌های هوشمند که با سیستم عامل Tizen عرضه شده و به صورت پیش فرض از قابلیت‌های Smart Hub و Smart Convergence برخوردار می‌باشند.
ویژگی Live Cast همانطور که از نام آن پیداست کاربر را قادر می‌سازد تا با استفاده از گوشی هوشمند خود لحظات مهم زندگی خویش را در هر موقعیت مکانی به صورت زنده پخش نماید. توضیح ویژگی Tune Station اندکی مبهم است؛ اما سامسونگ گفته که این ویژگی تجربه‌ی صوتی را توسط «اضافه کردن عناصر واقعی بصری به لیست پخش» بهبود می‌بخشد.
 کاربران می‌توانند به لیست عظیمی از محتواهای سرویس‌هایی مانند Netflix, Prime Video, YouTube, Jio Cinema, Eros Now, Sony Liv, Sun NXT و سایر سرویس‌های پخش آنلاین ویدیویی که این تلویزیون از آنها پشتیبانی می‌کند دسترسی داشته باشند.
تلویزیون‌های سری Super 6 در نسخه‌های 43، 50 و 55 اینچی عرضه شده و به ترتیب 600، 745 و 890 دلار قیمت دارند. مدیر ارشد بخش فروش آنلاین سامسونگ هند گفته است: «سری جدید تلویزیون‌های UHD TV توسط فراهم نمودن کیفیت 4K و مشخصه‌های هوشمندی مانند Live Cast، Tune Station، Smart Convergence و Lag Free Gaming به انتظارات رو به رشد مشتریان ما پاسخ می‌گویند. این تلویزیون‌ها از طراحی‌ای بسیار زیبا برخوردارند و با سبک زندگی مشتریان ما منطبق هستند».
 

    نظر خودتان را ارسال کنید