noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروش اسپیکر Galaxy Home به زودی

نویسنده: phonearena.com ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹ ق.ظ مشاهده: ۴۸۳ بار
فروش اسپیکر Galaxy Home به زودی

فروش اسپیکر Galaxy Home


فروش اسپیکر Galaxy Homeسامسونگ علاوه بر این که در فروش تلفن همراه حرف اول را می زند، بازار تلویزیون را نیز از آن خود کرده است و همچنین تعداد زیادی صفحه نمایش به سایر تولیدکنندگان تلفن همراه می فروشد. این کمپانی در تولید تراشه هم در مقام اول قرار دارد. سامسونگ ید طولایی نیز در ساخت تبلت و ساعت هوشمند دارد. اما هنوز یک صنعت وجود دارد که این کمپانی هنوز نتوانسته در آن از آمازون و گوگل پیشی بگیرد. 
در مورد دستیارهای دیجیتال و گویندگان هوشمند دارای هوش مصنوعی صحبت می کنیم. همانطور که می دانید Bixby و Galaxy Home رقبای جدی برای  Google Assistant  وAlexa    نیستند. علت این که Galaxy Home هنوز برای عرضه به بازار آماده نیست، اینست که هنوز آنقدری که باید، کامل نشده است. 
از چند ماه پیش، تبلیغات Google Home Max و Apple HomePod شروع شده است. اما متاسفانه هیچکدام از شایعات خوش بینانه برای سامسونگ به حقیقت نپیوسته است. مدیرعامل سامسونگ قبلاً اشاره کرده بود که تا آوریل این محصول را ارائه می کند اما در سخنرانی های بعدی عرضه ی آن را به نیمه اول 2019 موکول کرد. 
یک منبع نسبتاً موثق ادعا می کند سامسونگ در حال حاضر بر روی ریزه کاری های Galaxy Home کار می کند. این یعنی که اسپیکر هوشمند سامسونگ تکمیل شده و بعد از تاخیر در عرضه تا اواخر ماه آینده بیرون خواهد آمد. حتی شاید در همین ماه عرضه شود. 

فروش سامسونگ گلکسی هوم

با وجود HomePod و Google Home Max در چند سال اخیر و حتی مدل های رده پایین و ارزان قیمت هر دو برند گوگل و آمازون، به نظر می رسد برای  سامسونگ کمی دیر شده تا پاییز امسال Galaxy Home را وارد بازار کند. در حالی که Bixby زیاد مورد توجه قرار نگرفته است نباید پیشرفت های آخر را نادیده گرفت. جدا از دستیار صوتی و کنترل هوشمند ، اسپیکرهای هوشمند خانگی با هدف بالا بردن کیفیت صدا به AKG طراحی شده است. شاید همین بتواند فروش اسپیکر Galaxy Home را در بازار افزایش دهد. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید