noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

فروشگاه های سامسونگ در بیستم فوریه در امریکا افتتاح می شوند

نویسنده: sammobile.com ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۹ ب.ظ مشاهده: ۵۰۳ بار
فروشگاه های سامسونگ در بیستم فوریه در امریکا افتتاح می شوند

فروشگاه های سامسونگ

مردم آمریکا اکنون می‌توانند محصولات سامسونگ را از مغازه های رسمی آن خرید کنند. همراه با عرضه‌ی سری گوشی‌های S10، قرار است سامسونگ نخستین فروشگاه های سامسونگ مرکزی خرده فروشی خود را در بیستم فوریه در امریکا افتتاح کند. تاکنون در این کشور تنها می‌شد از طریق مغازه‌های کوچک در فروشگاه‌ی Best Buy محصولات سامسونگ را خرید.
در امریکا همچنین چندین مغازه‌ی تجربه محور سامسونگ وجود دارند اما این مغازه‌ها تنها برای رونمایی و به نمایش گذاشتن محصولات تازه‌ی این شرکت به کار می‌روند. برای مثال، مرکز Samsung 837 در شهر نیویورک به شما اجازه می‌دهد که درست پس از عرضه‌ی Galaxy S10 در تاریخ بیستم فوریه، به طور آزمایشی از این گوشی استفاده کنید؛ اما نمی‌توانید در این مرکز گوشی‌های S10 را بخرید.
شرکت سامسونگ می‌خواهد سه مغازه‌ی خرده فروشی در بیستم فوریه در امریکا افتتاح کند. این مغازه‌ها در کالیفرنیا، نیویورک و تگزاس تاسیس خواهند شد. علاوه بر خرید آخرین گوشی‌های هوشمند و محصولات سامسونگ در این فروشگاه‌ها، مشتریان همچنین می‌توانند از دموهای محصولات آینده و آخرین فناوری‌های در دست ساخت سامسونگ نیز دیدن کرده و از تعمیرگاه‌های رسمی سامسونگ نیز بهره بگیرند. مشتریان همچنین می‌توانند از پشتیبانی فنی برای تمامی دستگاه‌های سامسونگی خود برخوردار شوند.
این فروشگاه های سامسونگ همچین تبلت‌ها، ساعت‌های هوشمند، تلویزیون‌ها و دستگاه‌های مرتبط با خانه‌های هوشمند را عرضه می‌نمایند. علاوه بر این‌ها یک سالن بازی 4K و یک سیستم 4D VR نیز در این فروشگاه‌ها وجود خواهد داشت. سامسونگ می‌گوید که این تنها آغاز یک دوره‌ی تازه است؛ بنابراین می‌توان انتظار داشت که در چندین ماه آینده سامسونگ مغازه‌ها و فروشگاه‌های بیشتری در امریکا افتتاح نماید. بنا به برخی گزارشات این شرکت همچنین در نظر دارد که چند مغازه‌ی موقت در موقعیت‌های مکانی مختلف در ماه مارس در آمریکا افتتاح کند بنابراین قاعدتا شاهد حضور چشمگیر گوشی‌های سامسونگ در ایالات متحده خواهیم بود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید