noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عکس گوشی S10X و زمان عرضه سامسونگ S10X

نویسنده: sammobile.com ۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۴ ب.ظ مشاهده: ۶۶۶ بار
عکس گوشی S10X و زمان عرضه سامسونگ S10X


عکس گوشی S10X و زمان عرضه سامسونگ S10X : کمتر از یک هفته بعد از اینکه عکس گوشی S10X در حال استفاده منتشر شد، عکس زنده‌ی دیگری از این گوشی در اینترنت منتشر شده است .
 عکس جدید چیز تازه‌ای به دانسته‌هایمان درباره‌ی این گوشی اضافه نمی‌کند. می‌توانید تصور کنید که سطح انتظارات از S10 چقدر بالاست. این بدین معنی‌ست که حتی ساده‌ترین خبرهای درز کرده و یا شایعات نیز به شدت مورد توجه قرار می‌گیرند و دلیل توجه بالا به این عکس تازه نیز همین است. این تصویر حتی یک عکس مستقیم از خود گوشی نیست.
 چیزی که منتشر شده اسکرین‌شاتی از یک صفحه‌ی چت Kakao Talk است. در این تصویر عکس گوشی‌ای که ظاهرا Galaxy S10+ است در یک چت روم به اشتراک گذاشته شده است. برنامه‌ی Kakao Talk یک برنامه‌ی پیام‌رسانی بین‌پلتفرمی است که در کره‌ی جنوبی بسیار محبوب می‌باشد. دستگاه نشان داده شده در عکس دارای یک دوربین جلویی دوگانه است که S10+ نیز از آن برخوردار خواهد بود.
 همچنین به نظر می‌رسد که گوشی در درون همان کاوری قرار گرفته است که در عکس هفته‌ی پیش نیز وجود داشت. در نگاه اول، به نظر می‌رسد که روزنه های دوربین دستگاهی که در عکس دیده می‌شود کوچکتر از شیار دوربین Galaxy A8s است. اینکه چه مقدار از صفحه‌ی گوشی به لطف تکنولوژی Infinity-O قابل استفاده خواهد بود باید منتظر ماند بمانیم و ببینیم. چیز بیشتری از این تصویر نمی‌توان فهمید. شما می‌توانید از طریق پیگیری خبرهای اخیری که منتشر شده است تصور بهتری از این گوشی به دست آورید. شرکت سامسونگ تایید کرده است که قرار است  Galaxy S10 در تاریخ 20 فوریه منتشر شود. 
galaxy-s9-android-pie-dark-mode-11 

عکس گوشی S10X و زمان عرضه سامسونگ S10X

۱ نظر

  • Mephisto
    Mephisto
    1397/11/03 در ساعت ۰۳:۰۴ ب.ظ
    Nice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر خودتان را ارسال کنید