noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عکس گوشی Galaxy Fold

نویسنده: sammobile.com ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰ ق.ظ مشاهده: ۲۲۴ بار
عکس گوشی Galaxy Fold

عکس گوشی Galaxy Fold

عکس گوشی Galaxy Fold : می توان گفت تمامی اطلاعات در مورد گوشی Galaxy S10 تا به امروز منتشر شده و شاید کمتر مساله ای در مورد آن بتواند در روز رونمایی ما را شگفت زده نماید. اما مساله در مورد گوشی انعطاف پذیر سامسونگ کاملا متفاوت بوده و اطلاعات در مورد آن بسیار کم و ضد و نقیض می باشد. امروز عکس هایی در فضای مجازی منتشر گردیده که به گفته ی بسیاری از وب سایت های خبری ، عکس هایی حقیقی از گوشی انعطاف پذیر سامسونگ می باشد. 
 
مشخص نیست که آیا این عکس ها نمونه های طراحی شده توسط وب سایت ها یا رندرهای رسمی می باشند. دستگاهی که در این عکس به تصور کشیده شده شامل تمامی ویژگی های گوشی های انعطاف پذیر می باشد. این دستگاه همانگونه که انتظار می رود مانند یک کتاب باز و بسته می شود. 
 
galaxy-fold-leaked
 عکس گوشی Galaxy Fold
در عکس گوشی Galaxy Fold به حالت باز درآمده و نمایشگر داخلی آن به نمایش گذاشته شده. سامسونگ در کنفرانس سال گذشته ی خود اعلام نمود که سایز این نمایشگر داخلی 7.3 اینچ خواهد بود. زمانی که این گوشی بسته باشد می توان از نمایشگر خارجی 4.6 اینچی آن استفاده نمود. طبق گزارشی که هفته ی گذشته منتشر شد ، وضوح تصویر نمایشگر داخلی 2152*1536 پیکسل خواهد بود. 
 
در عکس دوم گوشی مانند کتاب باز شده و دو دوربین در بریدگی گوشه ی سمت راست دیده شده که کمی غیر واقعی نیز به نظر می رسد. سامسونگ در SDC 2018 این قسمت از گوشی را به نمایش نگذاشت و اکنون نمی توان مطمئن بود که این ظاهر داخلی گوشی انعطاف پذیر خواهد بود یا خیر. 
 
galaxy-fold-leaked-2
 عکس گوشی Galaxy Fold
به احتمال فراوان تا بعد از ظهر اطلاعاتی کاملتر در مورد این گوشی ارائه خواهد گردید. نمایشگاه آنپکد سامسونگ امروز در سانفرانسیسکو آغاز شده و انتظار می رود گوشی انعطاف پذیر سامسونگ همراه Galaxy S10 رونمایی شود. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید