noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عکس گوشی انعطاف پذیر سامسونگ به طور تصادفی منتشر شد

نویسنده: androidheadlines.com ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲ ق.ظ مشاهده: ۳۸۷ بار
عکس گوشی انعطاف پذیر سامسونگ به طور تصادفی منتشر شد

عکس گوشی انعطاف پذیر سامسونگ

عکس گوشی انعطاف پذیر سامسونگ : به نظر میرسد سامسونگ ویتنام کمی عجله به خرج داده و زودتر از موعد گوشی انعطاف پذیر این شرکت را به نمایش گذاشته باشد. در ویدیویی که شاید نباید به این زودی ها منتشر می گردید برخی محصولات آینده ی سامسونگ همراه Galaxy F به نمایش گذاشته شده اند. 
 
در یک ویدیو که ترکیبی از محصولات آینده ی در دست طراحی و فرضی شرکت سامسونگ بوده که می توانند در آینده به واقعیت زندگی های ما تبدیل شوند. در این ویدئو یک گوشی انعطاف پذیر به صورت کاملا واضح به تصویر کشیده شده که به گمان بسیاری گوشی انعطاف پذیر آینده ی سامسونگ می باشد. البته ناگفته نماند که این ویدیو تنها یک مرتبه به نمایش گذاشته شده و به نظر میرسد کمی پیش از زمان تعیین شده به نمایش گذاشته شده باشد. 
 
عکس گوشی انعطاف پذیر سامسونگ که در ویدیو نشان داده شده ، دقیقا یادآور گوشی انعطاف پذیری بوده که سامسونگ پیشتر در کنفرانس توسعه دهندگان خود به نمایش گذاشته بود. تفاوت آن این است که بدون جعبه بوده و مجهز به نمایشگر خارجی و داخلی بزرگتر می باشد. همانطور که در ویدئو مشخص است ، این گوشی مانند یک کتاب باز شده و مجهز به یک نمایشگر مجزای خارجی می باشد. زمانی که آن را تا نمایید بخشی از نمایشگر به بخش پشتی گوشی تبدیل شده و زمانی که آن را باز کنید کارایی یک تبلت را با نمایشگر یک تکه خواهد داشت. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید