noscript
خرید-اقساطی-گوشی-و-تبلت

عکس های گوشی S10 برای اولین بار با بیشترین جزئیات‌ترین منتشر شد

نویسنده: gsmarena.com ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۷ ب.ظ مشاهده: ۳۵۳ بار
عکس های گوشی S10 برای اولین بار با بیشترین جزئیات‌ترین منتشر شد

عکس های گوشی S10

به لطف برخی از نشریات اکنون می‌توانید عکس های گوشی S10 و  S10+ را ببینید. این عکس‌ها بهترین زاویه‌ها از جلو، قسمت پشتی و کنار Galaxy S10 را به نمایش می گذارند. همانطور که این عکس های گوشی S10 نشان می‌دهند این گوشی در سه رنگ سیاه، زمردی و سفید مرواریدی عرضه خواهد شد. سوراخ پانچ دوربین سلفی نسخه‌ی 6.1 اینچی S10 و دوربین سه گانه‌ی پشتی آن را در تصویر می‌توانید ببینید.
best-look-4  best-look-2 
 best-look-7 best-look-5
مدل گلکسی S10+ دارای صفحه نمایشی بزرگتر است، بنا به گزارشات 6.4 اینچ، و مجهز به یک دوربین سلفی دوگانه می‌باشد که به صفحه پانچ شده است. دوربین پشتی مشابه مدل S10 است. در هر دوی این گوشی‌ها به مقدار زیادی از لبه‌ها کاسته شده و بخش بالایی عریض‌تر شده است. بر روی هیچ کدام از این دو گوشی اسکنر اثر انگشت خارجی وجود ندارد و در هر دو مدل این اسکنر در زیر صفحه نمایش قرار گرفته است.
best-look-04   
best-look-08 best-look-07 best-look-06 best-look-05


 شرکت سامسونگ در تاریخ بیستم فوریه یک مدل سوم از S10 نیز (و احتمالا چهارم، البته اگر شایعات درباره‌ی مدل 5G گلکسی S10 حقیقت داشته باشند) عرضه خواهد کرد. تمامی این مدل‌ها مجهز به چیپ‌های جدید 8 نانومتری Exynos 9820 و یا 7 نانومتری Snapdragon 855؛ اسکنرهای اثر انگشت درون صفحه‌ای بر روی مدل‌های S10 و S10+ (اسکنر معمولی برجسته بر روی S10 E)؛ دوربین سه گانه بر روی مدل‌های S10/S10+ (دوگانه بر روی مدل S10 Lite) و باتری‌هایی بزرگتر در مقایسه با گوشی‌های قبلی سامسونگ می‌باشند. 
 

نظر خودتان را ارسال کنید